Facebook Google+ Twitter

"Czuję, że nadszedł mój czas" - wywiad z Sabiną Jeszką

Współautorzy: Filip Chochół

Nie liczyła, że po udziale w "Mam Talent" jej kariera nabierze takiego tempa. Wygrała międzynarodowy festiwal w Kaliningradzie. Próbuje swoich sił jako aktorka. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Sabina Jeszka.

Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Sabina Jeszka / Fot. Filip ChochółZanim zdecydowała się pójść na casting do "Mam Talent", jej czas pochłaniały działania, które niewiele miały wspólnego z muzyką. Prowadziła zajęcia w klubie fitness, pracowała w rodzinnym biurze podróży, a także studiowała wychowanie fizyczne oraz turystykę i rekreację. "Muzyka zawsze była moim hobby, ale nigdy nie myślałam, że będę się nią zajmowała na poważnie" - podkreśla Sabina Jeszka. Mimo że już jako mała dziewczynka śpiewała na różnych uroczystościach wśród znajomych, dopiero gdy stacja TVN zaczęła szukać nowych talentów, zaczęła się zastanawiać nad spróbowaniem swoich sił w telewizyjnym show.

Przy okazji trzeciej edycji show postanowiła wybrać się na casting. O swojej decyzji rodzicom powiedziała dopiero gdy okazało się, że przeszła do następnego etapu. Zachwyciła swoim głosem zarówno jury, jak i telewidzów, a jej życie zmieniło się od tego czasu diametralnie. Zostawiła swoją pracę, przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła rozwijać się muzycznie. Nie poszła jednak drogą większości uczestników talent-shows i nie wydała płyty od razu po finale programu. "Przez długi czas szukałam producentów, z którymi zgrałaby się muzycznie. Uważam też, że nie powinno się robić wszystkiego zbyt szybko, lepiej gdy wypływa to prosto z serca" - tłumaczy Sabina Jeszka.

Wokalistka Sabina Jeszka gościła w redakcji W24 / Fot. Filip ChochółObecnie wokalistka pracuje nad swoją debiutancką płytą, którą zapowiada singiel "Good times". Artystka zdecydowała się nagrać ten utwór w dwóch wersjach językowych, gdyż, jak przyznaje, z jednej strony jest Polką i chce śpiewać w swoim ojczystym języku, a z drugiej - chciałaby spróbować swoich sił również na zagranicznych rynkach. Zresztą ma na to ogromne szanse, ponieważ niedawno wygrała międzynarodowy festiwal w Kaliningradzie, po którym otrzymała wiele propozycji występów w innych krajach.

Sabina Jeszka jednak nie chce zamykać się tylko na muzykę, chce próbować swoich sił również na innych płaszczyznach artystycznych. Zawsze chciała poczuć się jak aktorka i pierwszą taką okazję miała na planie swojego ostatniego teledysku, a już wkrótce zagra w komedii Ryszarda Zatorskiego "All inclusive", jednak na razie nie może zdradzać żadnych szczegółów tej produkcji.

Obejrzyj cały wywiad z Sabiną Jeszką:


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.