Facebook Google+ Twitter

Czujesz się olewany przez polityków? Zobacz klip inicjatywy Obywatele decydują

W internecie pojawił się klip pt. "Dość olewania - Obywatele decydują!" Instytut Spraw Obywatelskich INSPRO przekonuje w nim, że warto rozliczyć polityków z ich obietnic. W spocie wystąpiła Julia Kamińska.

 / Fot. zrzut ekranu/YouTube"Kiedy przestało ci przeszkadzać, że cię olewają? Przecież leją na ciebie w pracy, w szkole, kiedy pijesz kawę, a nawet jak śnisz o lepszym życiu. Dość tego olewania. Wejdź na stronę obywateledecyduja.pl i rozlicz polityków ze wszystkich obietnic wyborczych" - słyszymy w spocie. Ilustruje go bardzo dobitny obraz aktorki Julii Kamińskiej olewanej ze wszystkich stron.

Na stronie obywateledecyduja.pl znajduje się specjalny formularz wiadomości do polityka.
"Szanowny Polityku, jako Pana/Pani pracodawca chcę rozliczyć Pana/Panią z obietnic wyborczych. Chcę wiedzieć, co Pan/Pani obiecał/-a w 2010 r., a co faktycznie zrealizował/-a? Proszę pamiętać, że to Obywatele decydują o wynikach wyborów samorządowych. Ja zdecyduję 16 listopada 2014 r." Wystarczy podać swoje dane, by mail trafił do polityka.

Czytaj także: Wybory samorządowe 2014. Wszystkie informacje o nadchodzących wyborach (informator)


Projekt "Obywatele decydują" wystartował w 2012 r. "Zmiana społeczna zaczyna się od marzeń. Marzeniem osób i środowisk skupionych wokół inicjatywy „Obywatele Decydują” jest społeczeństwo, w którym obywatele są zaangażowani w życie publiczne, dbają o dobro wspólne, są świadomi swoich praw i obowiązków, mają do siebie nawzajem zaufanie oraz chcą i potrafią współpracować" - czytamy na Facebooku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Zawsze trzeba zachować czujność. Błąd dziennikarza może spowodować kompromitację polityka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam za błąd. Organizatorem akcji jest Instytut Spraw Obywatelskich INSPRO http://inspro.org.pl/, a nie Instytut Spraw Publicznych. To dwie różne instytucje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.10.2014 21:47

W artykule jest błąd, Obywatele decydują jest inicjatywą Instytutu Spraw Obywatelskich INSPRO z Łodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podobnie jak OMC noblista od finansów, który najpierw zapoczątkował dług publiczny, a teraz liczy jego szybkość narastania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hipokryzja. Pani Lena Kolarska Bobińska założycielka Instytutu Spraw Publicznych , kandydowała z sukcesem do Parlamentu Europejskiego z listy Platformy Obywatelskiej a dziś chce rozliczać 8 lat niepodzielnego rządzenia. A może instytut promuje kolejnego polityka z pieniędzy publicznych .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.