Facebook Google+ Twitter

Czuma: Niech Kaczyński przeprosi za półinteligentów i leniuchów

Zdaniem Andrzeja Czumy, przewodniczącego komisji śledczej ds. nacisków, Jarosław Kaczyński powinien przeprosić - za oddanie najwyższych stanowisk "półinteligentom i leniuchom śmierdzącym".

Andrzej Czuma / Fot. PAP/Tomasz GzellJarosław Kaczyński, powołując się na raport Andrzeja Czumy (wg którego żadne nieprawidłowości, ani naciski na organy ścigania za rządów PiS nie miały miejsca) zażądał przeprosin od premiera i mediów. Przewodniczący komisji śledczej ds. nacisków w rozmowie z dziennikarką Tok.fm twierdzi, że to prezes Prawa i Sprawiedliwości powinien przepraszać - za mianowanie na najwyższe stanowiska państwowe "półinteligentów, ignorantów i leniuchów śmierdzących".

Zdaniem Czumy, Jarosław Kaczyński okazał się "człowiekiem małym". Tłumaczy, iż fakt oczyszczenia w raporcie komisji dwóch osób (Kaczyńskiego i Ziobry) "nie daje błogosławieństwa" za cały rząd PiS.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

zx
  • zx
  • 05.10.2011 00:02

WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...
Amerykanie o Kaczyńskim: "wybitny intelekt o twardych poglądach"..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pianista
  • Pianista
  • 01.10.2011 18:12

Prawie Polska nam zginęła,
za rządów Jareczka.
Nie głosujcie więc na niego-
będzie wielka sieczka

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Eterno Vagabundo
  • Eterno Vagabundo
  • 11.08.2011 08:58

Nie bądźcie w swym gniewie
Zjadliwie szaloni,
Lecz wspólnie coś zróbcie,
Dla dobra Polonii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.