Facebook Google+ Twitter

Czuwaj Przemyśl zdobył Superligę. Nie można tego zaprzepaścić!

W ostatnią sobotę szczypiorniści Czuwaj Przemyśl dokonali rzeczy wielkiej, po 14 latach nieobecności wrócili do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Klub i miasto stoi przed wielką szansą, nie wolno jej jednak zaprzepaścić.

 / Fot. W24Po bardzo dramatycznym sezonie spełniły się największe marzenia kibiców szczypiorniaka w Przemyślu. Czuwaj co prawda przegrał w rewanżowym spotkaniu z Nielbą Wągrowiec, ale dzięki większej ilości bramek na wyjeździe awansował do upragnionej Superligi.

Trzeba przyznać, że tegoroczne wyniki przemyskich piłkarzy ręcznych to prawdziwe "mistrzostwo świata" biorąc pod uwagę, że zespół działa w połowie amatorsko.

Teraz jednak czas zakończyć świętowanie i pomyśleć realnie nad przyszłością w tej lidze. Klub i miasto stoi przed wielkim wyzwaniem, jednak jego realizacja może przynieść sporo korzyści.

Główny do tej pory sponsor klubu, czyli UM Przemyśl nie jest w stanie utrzymać klubu w Superlidze przez cały sezon, do tego potrzebni są sponsorzy, którzy będą w stanie wyłożyć na to pieniądze. W tym miejscu proszę potencjalne firmy, które chciałyby podjąć się tego wyzwania, użyczcie klubowi tych pieniędzy, aby mogli kontynuować to piękne dzieło utworzone 5 lat temu.

Nie straćmy tej szansy tak jak przy ostatnim występie w ekstraklasie, kiedy zespół sportowo stać było na utrzymanie, jednak brak pieniędzy spowodował degradację na samo dno.

W późniejszych latach piłka ręczna w Przemyślu co prawda odradzała się pod nazwą UKS Elektronik, jednak i tej drużyny nie stać było na przede wszystkim finansowe utrzymanie się w lidze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.