Facebook Google+ Twitter

Czwartkowe rozmowy z kandydatem. Andrzej Stolpa na Skypie

W najbliższy czwartek tj. 4 listopada br. o godzinie 18 mieszkańcy Płońska i okolic będą mieli okazję po raz pierwszy skorzystać z możliwości rozmowy za pomocą programu Skype z kandydatem na burmistrza Płońska, Andrzejem Stolpą.

W biurze wyborczym kandydata trwają ostatnie przygotowania i testy. 4 listopada po raz pierwszy zostanie uruchomiony program Skype, a pod loginem andrzej.stolpa.kandydat, na pytania mieszkańców Płońska i okolic będzie odpowiadał Andrzej Stolpa.

„Każdy z nas wie jak wiele możliwości daje Internet. Rozmowa za pomocą programu Skype to doskonała forma kontaktu i szansa na dotarcie do większej grupy wyborców. Z miłą chęcią odpowiem na wszystkie Państwa pytania i już dziś gorąco zachęcam do rozmowy” podkreśla Stolpa.

Czwartkowe wirtualne rozmowy rozpoczną cykl, cotygodniowych spotkań z Andrzejem Stolpą, który - jak podkreślał w rozmowach z osobami przygotowującymi projekt - bardzo się cieszy z tej możliwości kontaktu.

Możliwość rozmowy z kandydatem mieszkańcy będą mieli w każdy czwartek o godzinie 18, po zalogowaniu do programu Skype i wybraniu z listy użytkownika o loginie andrzej.stolpa.kandydat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.