Facebook Google+ Twitter

"Czwarty stopień" straszniejszy niż "Egzorcysta"! Zobacz trailer

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-06-24 21:27

"Czwarty stopień", film o oryginalnej konstrukcji, jest prowokującym horrorem, rozgrywającym się w Nome na Alasce, gdzie od lat sześćdziesiątych – zgłaszana jest niepokojąco wysoka liczba zaginięć mieszkańców. Prawdy nie udało się odkryć, mimo iż FBI przeprowadziło na tym terenie szereg dochodzeń.

 / Fot. mat. pras.W tym oddalonym od reszty świata miejscu, psycholog dr Abigail Tyler (Milla Jovovich) zaczęła rejestrować na wideo sesje z pacjentami, cierpiącymi na traumę i przypadkowo odkryła niezwykle poruszające dowody, potwierdzające porwania ludzi przez istoty pozaziemskie.

Film "Czwarty stopień", w którym znalazły się wcześniej niepublikowane materiały archiwalne, przedstawia przerażające opowieści wielu świadków.

Straszniejszy niż "Egzorcysta", przyprawia o większy dreszcz niż Paranormal Activity i szokuje bardziej niż ostatnie dziesięć minut filmu Siedem taki właśnie jest film
"Czwarty stopień" , który w polskich kinach pojawi się 2 lipca.
Póki co zapraszamy do zobaczenia polskiego zwiastuna filmu.

W roku 1972 wprowadzono skalę oceny spotkań z istotami pozaziemskimi. Zauważenie UFO określane jest jako spotkanie pierwszego stopnia. Zebranie dowodów znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Nawiązanie kontaktu z obcymi to spotkanie trzeciego stopnia.

"Czwarty stopień" film o oryginalnej konstrukcji, jest prowokującym thrillerem, rozgrywającym się w Nome na Alasce, gdzie - co ciekawe od lat sześćdziesiątych - zgłaszana jest niepokojąco wysoka liczba zaginięć mieszkańców. Prawdy nie udało się odkryć, mimo iż FBI przeprowadziło na tym terenie szereg dochodzeń.

W tym oddalonym od reszty świata miejscu, psycholog dr Abigail Tyler (Milla Jovovich) zaczęła rejestrować na wideo sesje z pacjentami, cierpiącymi na traumę i przypadkowo odkryła niezwykle poruszające dowody, potwierdzające porwania ludzi przez istoty pozaziemskie.

Film, w którym znalazły się wcześniej niepublikowane materiały archiwalne, przedstawia przerażające opowieści wielu świadków. Ich relacje o odwiedzinach przez istoty pozaziemskie mają podejrzanie podobne szczegóły, a film poświęcony jest ustalaniu ich wiarygodności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

a Mila cudowna :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polecam, dawno nie widziłem tak dobrego horroru.. super

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.