Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9955 miejsce

CZY ALEKSANDRA WOŹNIAK ZAGRA W NIEMCZECH?

Aleksandra Woźniak - Ambasadorka kanału Romance TV - błyszczała w Berlinie podczas festiwalu filmowego.

Aleksandra Woźniak i Alexander Mazza w Berlinie / Fot. RomanceTVAleksandra Woźniak - Ambasadorka kanału Romance TV - błyszczała w Berlinie podczas festiwalu filmowego. Była zaproszona na wręczenie BLAUE BLUME – nagrody dla najlepszego romantycznego filmu krótkometrażowego, imprezy która odbywa się jako preludium Berlinale. Kilku niemieckich producentów filmowych chce ją zaprosić do współpracy przy swoich najnowszych projektach.

Aleksandra Wożniak (Ambasadorka Romance TV) wraz z Timem Wernerem (CEO Romance TV Polska) i Krzysztofem Mikulskim (odpowiedzialnym za Romance TV w Polsce) brała udział w rozmowach z niemieckimi producentami. Sarah Eichenlaub i Sebastian Krekeler z ZDF Enterprises należącej do niemieckiej telewizji publicznej – udziałowca Romance TV oraz Alice Brauner (producent w CCC-Filmstudios) obiecali przesłać scenariusze najnowszych produkcji, w których widzieliby polską aktorkę.

Dodatkowo, Woźniak spotkała się z Jeanette Hain (aktorką znaną m.in. z filmu „Lektor” jednocześnie jurorką konkursu Blaue Blume), odtwórczynią jednej z głównych postaci w tegorocznej produkcji ZDF „A Dangerous Fortune”, który Romance TV pokaże polskim widzom jesienią tego roku.

- Nagroda Blaue Blume wręczana młodym twórcom, w czasie, gdy w Berlinie goszczą największe osobistości świata kina, to dla laureatów nagrody Romance TV szansa, by wejść na filmowe salony – mówi Krzysztof Mikulski. I podkreśla: cieszę się, że wraz z ambasadorką Romance TV, Aleksandrą Woźniak, reprezentowałem na gali polską widownię kanału, która pokochała nasze romantyczne filmy i seriale.

Aleksandra Woźniak cieszy się z ciepłego przyjęcia w Berlinie.- Jestem magistrem germanistyki, więc niemiecki nie sprawia mi problemów. Z chęcią zagrałabym w u naszych zachodnich sąsiadów, bo są to produkcje na wysokim poziomie, a przy okazji szlifuję mój ulubiony język obcy – mówi Aleksandra Woźniak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.