Facebook Google+ Twitter

Czy Aneta Krawczyk powiedziała o próbie aborcji, aby wejść do sejmiku?

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2006-12-07 08:01

Seksafera wydaje się być dobrze przemyślaną rozgrywką polityczną. Jeśli oskarżany przez Anetę Krawczyk o próbę aborcji jej dziecka – Jacek Popecki (asystent Łyżwińskiego) będzie musiał zrezygnować z mandatu radnego, na jego miejsce wejdzie automatycznie druga na liście... Aneta Krawczyk.

fot.PAPAneta Krawczyk, która oskarżyła Stanisława Łyżwińskiego i Andrzeja Leppera o molestowanie seksualne, została wczoraj ponownie wezwana do łódzkiej Prokuratury Okręgowej. Krawczyk powiedziała we wtorek wieczorem w telewizyjnym programie "Teraz my", że asystent Łyżwińskiego Jacek Popecki (obecnie radny Sejmiku Województwa Łódzkiego) podał jej, gdy była w ciąży, oksytocynę, środek dla zwierząt przyśpieszający poród. Nie wspomniała o tym jednak podczas poniedziałkowego przesłuchania w prokuraturze.

Zjawiła się w niej wczoraj po godz. 15. Odmówiła odpowiedzi na pytanie dlaczego nie powiedziała prokuratorowi o działaniach Popeckiego.
- Jesteśmy na etapie postępowania przygotowawczego i nie będziemy niczego komentować - stwierdziła mec. Agata Kalińska-Moc, pełnomocniczka Krawczyk.

Parę godzin wcześniej Krawczyk powiedziała nam: - Popecki kilka razy wstrzyknął mi lek, który miał spowodować wcześniejszy poród, a w rezultacie śmierć dziecka. Zdawałam sobie z tego sprawę, ale byłam bez wyjścia. Po trzeciej dawce zaczął się wcześniejszy poród. Urodziłam córeczkę. Nie byłam w stanie zrzec się praw do niej, choć usilnie namawiał mnie do tego Popecki.

W wyborach do sejmiku województwa łódzkiego w okręgu wyborczym nr 5 Jacek Popecki otrzymał 2106 głosów, otrzymując mandat. Druga w kolejności Aneta Krystyna Krawczyk - 1973 głosy, nie dostając się do sejmiku. Gdyby radny Popecki musiał zrezygnować z mandatu, zgodnie z ordynacją wyborczą, na jego miejsce weszłaby Aneta K. Krawczyk.

Jacek Popecki skomentował to krótko: - Pani Aneta nie zdaje sobie sprawy z tego, co mówi. Stwierdził, że obowiązuje go dyskrecja do czasu złożenia zeznań w prokuraturze. Ma się w niej stawić dziś.

Stanisław Wiszniewski, działacz Samoobrony i członek Rady Wojewódzkiej partii, powiedział nam, że Popecki wyrządził wielką krzywdę Anecie Krawczyk, a potem został ojcem chrzestnym dziecka.
(pz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

telenowela dobiega zakonczenia i bardzo ubolewam Pani AK czy spodziewa sie pani dziecka ..Ja chce telenoweli

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli AK konfabulowała, to śmiech na całą Polskę - będzie doskonały przykład, że pojedyncza babka o podejrzanym autoramencie i psychologicznym skrzywieniu może obalić rząd i spowodować zamęt w całej Polsce... I w tym maczają paluchy dziennikarze.
Teraz powinni się modlić, aby AK mówiła prawdę, bo inaczej będą ośmieszeni!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To się robi coraz zabawniejsze...z uśmiechem na twarzy oglądam kolejne elementy tej opowieści...ale jestem coraz bardziej zniesmaczony poziomem tego w jaki sposób się to odbywa...i to nie tylko po stronie SamooBrony ale również Anetki i całej jej "ekipy"....

Komentarz został ukrytyrozwiń

*Stanisław Wiszniewski, działacz Samoobrony i członek Rady Wojewódzkiej partii, powiedział nam, że Popecki wyrządził wielką krzywdę Anecie Krawczyk, a potem został ojcem chrzestnym dziecka.*
No nie, film trzeba nakręcić! Oczywiście weterynarz na siłę wprosił się na chrzestnego...
Komedia polska...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podobnie z wyświetlaniem fotki na mapie w godzinach pracy. Inna sprawa, że czesto jest fotka jeszcze przed wejściem, bo logowanie jest raz na tydzień. Dopiero weekend kasuje hasło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mirnal: A więc o to chodzi ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdą informację, przez którą możesz mieć kłopoty, można uznac za kłoptliwa dla Ciebie, zatem za poufną. Możesz miec kłopoty u pracodawcy z pisanie podczas pracy na służbowym kompie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

IP nie jest poufną daną, jeśli ktoś to pisze bez mojej zgody? Jesteś pewien? A mój wiek albo wzrost? Bo może zamieścimy za parę dni wiek? W końcu to nie zależy od nas... Ale popieram podawanie wieku!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mirnal: Oczywiście, że nie jest. To nie żadne dane osobowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy podanie IP jest złamaniem prawa w dziedzienie ochrony danych osobowych? Nie grozi to dużym odszkodowaniem w razie procesu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.