Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35073 miejsce

Czy atak na Iran to początek... Trzeciej Wojny Światowej

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2007-04-01 07:07

6 kwietnia amerykańskie rakiety mają dosięgnąć Teheranu. Według niektórych przepowiedni ta operacja może zakończyć się światowym konfliktem chrześcijaństwa z islamem.

Fot. AKPAKiedy po raz pierwszy przeczytałem tę wiadomość w pierwszej chwili pomyślałem, że jest to żart primaaprilisowy. Tymczasem wszystkie światowe agencje informacyjne w pilnej depeszy w piątek, powołały się na bliżej nieznany portal internetowy kontrolowany przez izraelski wywiad, że Stany Zjednoczone planują atak na Iran, a cała operacja nosi kryptonim „Bite” (Ukąszenie). Według tych informacji atak ma rozpocząć się 6 kwietnia rano i ma polegać na 12-godzinnym bombardowaniu instalacji jądrowych. To byłby początek nowej wojny na Bliskim Wschodzie, której skala mogłaby przekroczyć wszelkie wyobrażenia. Ta wiadomość została natychmiast zdementowana, ale już dawno nauczyłem się, że natychmiast dementowane informacje przeważnie zawierają w sobie część prawdy. Wniosek jest jeden: plan ataku na Iran jest już przygotowany. Gra toczy się o dużą stawkę, gdyż trwa wyścig o pierwszą irańską bombę jądrową. Nikt nie wierzy łabędzim śpiewom prezydenta Iranu Mahmuda Ahmedineżada, który na łamach amerykańskiej wersji „Newsweeka” zapewnił, że Iran nie potrzebuje własnej bomby atomowej, gdyż zabrania mu tego... religia. Znane są jednak jego wypowiedzi publiczne, w których pała zwierzęcą nienawiścią do USA i Izraela i można założyć z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że marzy o użyciu energii atomu w likwidacji państwa żydowskiego. Zawsze z ogromnym zainteresowaniem śledzę doniesienia z Bliskiego Wschodu, gdyż od lat zbieram przepowiednie i słynne proroctwa, a niektóre z nich nie pozostawiają wątpliwości – jeżeli kiedykolwiek dojdzie do III Wojny Światowej, to zacznie się właśnie w tamtym rejonie świata. Ale jej początkiem ma być nie eksplozja atomowa, ale... zabójstwo!

Walki rozpoczną się od Złotego Miasta!

Kiedy pojawiają się pytania dotyczące przyszłości Europy w wielkich proroctwach, zawsze na pierwszy ogień idzie Nostradamus. Jest to oczywiste, gdyż jego wierszowane centurie są najbardziej znanym proroctwem świata. Mam kilkadziesiąt książek z całego świata o jego przepowiedniach i muszę przyznać, że nie zaliczam go do najbardziej wiarygodnych. Opisy wydarzeń zawartych w dwóch rzutach czterowierszy (w 1555 – pierwsze cztery, a w 1588 – pozostałych sześć) są bowiem na tyle nieprecyzyjne, że trudno nawet połapać się w różnych interpretacjach jego słów. Przyjęło się uważać, że o III Wojnie Światowej mówi wiersz 55 z Centurii IX, który pozwolę sobie przytoczyć.

Straszna wojna zbliża się na Zachodzie Rok później dżuma.*

Straszne to wydarzenie zniszczy W krwi i ogniu młodych, starych i zwierzęta

*/Nostradamus różne nieszczęścia określa mianem dżumy/

Nostradamus podaje także opisy „piłek rzuconych do morza”, które są interpretowane jako podwodne eksplozje jądrowe, a także o duszącym pyle, ale... trudno jest stwierdzić, czy wielki jasnowidz mówi o czasach nam współczesnych, czy o bliżej niesprecyzowanej przyszłości. O wiele jaśniej przyszły konflikt o wymiarze globalnym opisywał Alois Irlmayer, którego sylwetkę chciałem przedstawić ze względu na wyjątkową trafność wcześniejszych wizji. Ten pochodzący z Freilassing z Bawarii robotnik zajmował się przez wiele lat kopaniem studni. W czasie I Wojny Światowej jako niemiecki żołnierz przeżył koszmarny incydent. W bliskiej od niego odległości wybuchł pocisk artyleryjski, w wyniku czego Alois został żywcem zasypany w okopie. Odkopano go po 72 godzinach i zwolniono z wojska. W wyniku wypadku Irlmayer zaczął miewać dziwne wizje dotyczące przyszłości, które okazywały się zdumiewająco trafne. Przykładem są proroctwa, w których dokładnie przewidział klęskę Niemiec w czasie Pierwszej, a następnie także Drugiej Wojny Światowej. Alois Irlmayer zawsze twierdził, że ludzkość czeka jeszcze jeden wielki konflikt światowy, który rozpocznie się na Bliskim Wschodzie (!) od ataku na jakieś „państwo islamskie”. Jego prawdziwym początkiem będzie zabójstwo ważnej osobistości, co pociągnie za sobą użycie broni chemicznej. Warto przytoczyć fragment jego wizji, którą zamieścił Leszek Szuman w książce „Przepowiednie i Proroctwa”

Walki potrwają trzy dni albo trzy tygodnie. Rozpoczną się od Złotego miasta. Na Dunaju już nie będzie mostu. Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do Zatoki. Będą trzy dni ciemności, umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. (...) Nad Renem pojawi się półksiężyc, co będzie chciał wszystko pożreć. Papież z Rzymu będzie musiał uciekać przez Wielką Wodę. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja.

Opis Aloisa Irlmayera dotyczy wyraźnie spalenia Paryża przez jego mieszkańców spod znaku „półksiężyca” i stał się całkiem realny dopiero w ubiegłym roku, kiedy telewizje informacyjne całego świata pokazywały tzw. obrazki z Francji. Cały świat mógł zobaczyć radykalnych, młodych bojowników islamskich podpalających samochody na paryskich przedmieściach. Według bawarskiego jasnowidza w momencie wybuchu konfliktu na Bliskim Wschodzie ten scenariusz ma się powtórzyć, ale w o wiele większej skali. Wiele przepowiedni zawiera także element ewakuacji papieża z Watykanu. Ciekawie to brzmi wtedy, kiedy zestawimy te informacje z proroctwem Św. Malachiasza dotyczącym papieży. Według tej przepowiedni Benedykt XVI jest przedostatnim namiestnikiem św. Piotra w historii kościoła... Czy wierzyć w te wszystkie proroctwa? Absolutnie nie! Ale znać je na pewno warto.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Paweł Piątek
 • Paweł Piątek
 • 20.10.2011 14:48

jestem za Iranem. Na pewno Iran wygra z Izraelem

Komentarz został ukrytyrozwiń
duch epoki
 • duch epoki
 • 01.03.2011 16:38

bo on nie chciał pisać, tylko mu kazali tak napisać.. i kasiorka leci...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anonim Anonim
 • Anonim Anonim
 • 30.10.2010 18:23

nie to jest fałsz wojny światowe prowadzi tylko POLSKA bo my jesteśmy fajni

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze potępiamy coś co jest nam nie zrozumiale i czego się boimy, jak dla mnie artykuł dobry tylko zakończenie mogło by być inne...

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • R B
 • 02.12.2007 18:52

Kłamstwo fałsz i obłuda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • R B
 • 02.12.2007 18:51

Fakt wszystko potwierdzi Fakt.Zacznijmy wierzyć w przepowiednie....a najlepiej we wszystko na raz!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem przeslania autora. Jeśli sugeruje, że nie należy wierzyć w przepowiednie - to po co się nimi w ogóle zajmować ? Temu artykułowi brak konceptu

Komentarz został ukrytyrozwiń

"bliżej nieznany portal internetowy kontrolowany przez izraelski wywiad" niezle :D teorie spiskowe zawsze mnie smieszyly. niedawno byl program na tvp2 pt "Czy Izrael zaatakuje Iran" nakrecony przez oszolomow z BBC. a teraz mowia ze to USA zaatakuje Iran, no niezle :D natomiast Ahmedineżad to fanatyk, ktorego sie powinno powiesic jak Saddama zanim zrobi komus krzywde.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech pan lepiej pisze o duchach, bo o polityce zagranicznej panu nie wychodzi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.