Facebook Google+ Twitter

Czy bezdomny Salvatore dostanie cyfrowy dekoder?

Salvatore Jurkowski nie dostanie przyczepy campingowej w konkursie organizowanym przez BBC Entertainment. Jego życzenie w momencie zamknięcia głosowania znalazło się na 4. miejscu. Oznacza to, że przysługuje mu nagroda pocieszenia - 12 miesięczny "Pakiet Familijny" cyfrowego Polsatu. Czy organizatorzy zrezygnują z tak niepraktycznej nagrody pocieszenia i zaoferują Salvatore inny prezent?

Głosowanie zakończone, pozostaje nam czekać na oficjalne wyniki konkursu. Te po przeliczeniu i analizie, podane zostaną w ciągu siedmiu dni. Zgodnie z regulaminem osobom, których życzenia zajęły miejsca od drugiego do szóstego, przysługuje nagroda pocieszenia - pakiet cyfrowego Polsatu. O ile więc wyniki nie uległy znaczącej zmianie (a o godzinie 16 życzenie Salvatore Jurkowskiego było na 4. miejscu) to Salvatore powinien otrzymać cyfrowy Polsat. 12 miesięczny abonament telewizyjny to niezbyt praktyczny prezent dla bezdomnego.

- Jeżeli okaże się, że Salvatore Jurkowski wygra dekoder Polsatu, to być może organizatorzy rozważą możliwość przyznania tej osobie innego prezentu - dowiedzieliśmy się od Piotra Glejnerta z firmy Mediaedge: CIA, jednego z współorganizatorów konkursu.

Jak Salvatore chciał spełnić swoje marzenie

Do pomocy bezdomnemu włączył się dziś Janusz Świtaj. / Fot. Materiały własneAby spełnić swoje marzenie Salvatore zgłosił się do wyjątkowego konkursu organizowanego przez BBC. Główną nagrodą w zabawie jest spełnienie marzenia, które zgłosiliśmy organizatorowi.
Salvatore nadal jest jednak na czwartym miejscu...

Do pomocy bezdomnemu włączył się Janusz Świtaj. Jest chyba najbardziej znaną, niepełnosprawną osobą w Polsce. Doprowadzony do ostateczności niedostateczną pomocą ze strony służby zdrowia, młody, sparaliżowany człowiek zasłynął żądaniem eutanazji, wystosowanym pod adresem Prezydenta RP. Jak stwierdził, lepiej byłoby mu umrzeć niż cierpieć, widząc także bezskuteczne starania swych rodziców. Dzięki pomocy innych porzucił jednak myśl o śmierci. I teraz pomaga innym.

Przyczepę Salvatore będzie miał jak w banku – napisał Janusz Świtaj w mailu do Wiadomości24.pl – Link z treścią zamieszczę na mojej stronie i zachęcę do klikania. Też mam marzenie, aby wydostać się z blokowiska. Tym bardziej, że moje życie zaczęło nabierać sensu, jednak na pewno jest spora kolejka do konkursu.

Salvatore, podczas wizyty w redakcji. / Fot. Tomasz Kowalski
Życzenie Salvatore wzbudziło sporo emocji i wywołało burzliwe dyskusje, między innymi na Wiadomościach24.pl, ale też m.in. na stronie Wykop.pl oraz na wielu forach dyskusyjnych.

 / Fot. Robert DorabiałaZwycięzcą konkursu zostanie życzenie, które dostanie największą liczbę głosów internautów. Do końca głosowania (3 stycznia o godzinie 16), zostało niewiele czasu. Wciąż jeszcze możemy pomóc spełnić marzenie Salvatore, tym bardziej że wymaga to od nas niewiele wysiłku - wystarczy jedno kliknięcie myszą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

Ja również zagłosowałem. Od paru dni, w opisie mojego komunikatora jest link do artykułu Salvatore, w którym opisał swoje marzenie. Trzymam kciuki ... marzenia przecież się spełniają :)) !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zagłosowałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

też oddałem głos na wszystkim kompach do których mam dostęp i rozesłałem link do artykułu wśród znajomych, trzymam kciuki za marzenie Salvatore

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.01.2008 19:34

http://bombka.bbcentertainment.com/u235/navi/28774/template/specific%2Cbbc%2Cwi hesHighest.wm

Komentarz został ukrytyrozwiń

kpt. Nemo, tam ino u góry na stronie konkursu masz link do rankingu;).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus za nagłośnienie tutaj;). Szkoda że tak późno ale zawsze jest czas na głosowanie:D. No i wystarcza kilka minut żeby rozgłosić to znajomym i o to samo ich poprosić...
Pozdro;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Także zagłosowałem. A gdzie można to sprawdzić na którym jest miejscu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.01.2008 19:26

Tez juz glosowalem. Salvatore jest na 4. miejscu. Wyprzedzaja go takie zyczenia, jak: "komputer imac"; "wyjazd do egiptu dla 2osob"; "telewizor full hd 42cal"... Szkoda slow...

Pomozcie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już głosowałam...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.