Facebook Google+ Twitter

Czy bierzesz tego barana za męża?

Niezwykłe uczucie zrodziło się w ZOO The Yunnan Provincial Wildlife Park, w chińskim mieście Kunming. Zakochany baran i łania, 14 lutego br. wezmą ślub.

 / Fot. Screen strony BBC.co.ukRomans przedstawicieli tych dwóch gatunków zrodził się rok temu. Wtedy wydawało się, że uczucia barana Changmao nie ograniczają się jedynie do sarny Chunzi. Samiec został ojcem, a jego bliskie relacje z łanią mogły zagrozić owczej rodzinie. Widząc to, pracownicy ZOO próbowali rozdzielić zwierzęta. Na nic się to jednak zdało! Changmao stał się agresywny, zaatakował jagnię, zaś zakochana Chunzi nie odchodziła od płotu, oczekując bliskości ukochanego – relacjonuje BBC.

Nie było innego wyjścia, niż pozwolić na rozkwit ich miłości! Opiekunowie umieścili ponownie roślinożerców razem. Dzięki lokalnym mediom, para została rozsławiona w całej Azji. Kilka dni temu świat obiegła informacja o ślubie zakochanych.

Zwierzęta mają już uszyte na wymiar ubrania weselne. Jeżeli ktoś chce zobaczyć Chunzi w welonie ślubnym, to świetnie się składa, ponieważ władze ZOO przygotowały na tę uroczystość przeszło 500 biletów w cenie 66 juanów (około 33 zł).

Ciekawe jak nowożeńcy spędzą miesiąc miodowy?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

O losie, ten świat powariował ..."wszystkiego dobrego na nowej drodze życia"...hehe!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wypada im złożyć życzenia. Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu - jedynego i niepowtarzalnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.