Facebook Google+ Twitter

Czy Bogdan Rymanowski odejdzie z TVN24?

Godzina 21 należała w TVN24 do Bogdana Rymanowskiego. Czy jest tak nadal? Od kilku dni w tym czasie pojawia się Andrzej Morozowski i zamiast "Rozmowy Rymanowskiego" mamy "Rozmowę Polityczną"? Czy to trwała zmiana?

 / Fot. W24Bogdan Rymanowski podpadł wielu oddanym fanom stacji Mariusza Waltera. Można to było w szczególności zaobserwować w audycji "Szkło Kontaktowe", gdzie przez widzów był nazywany PiS-owcem. Być może dyrektor Miecugow uznał, że gra nie jest warta świeczki i zawiesił Rymanowskiego na jakiś czas.

Tym bardziej, że do krytyki przyłączył się Piotr Tymochowicz, mistrz PR, doradca Janusza Palikota, który w ostrych słowach skomentował fakt, iż Rymanowski bardzo dogłębnie prowadzi dyskusję o katastrofie smoleńskiej.

Rymanowski jest uznawany za jednego z najbardziej lubianych oraz obiektywnych dziennikarzy. Jako jeden z nielicznych w TVN24 twierdził, że śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej nie jest wyjaśnione, ponieważ wszystkie dowody pozostały w Moskwie. Doprowadził do furii samego generała Kiszczaka, który nie chcąc udzielić odpowiedzi na niektóre pytania, zakończył wywiad przed czasem.

Czy to koniec Rymanowskiego w TVN24? Czy przyczyna jest bardziej prozaiczna niż mi się wydaje i niebawem ujrzymy go znowu na wizji?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

skrzat
  • skrzat
  • 19.01.2012 19:39

jak zwykle kłamiesz ....są ferie i ma urlop .Wyjechał z dziećmi na narty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.