Facebook Google+ Twitter

Czy czeka nas nowa „zimna wojna”? Wykład

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-13 17:21

Amerykański ekspert, dr Stephen Szabo, W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie wygłosi nt. obecnych wydarzeń na Ukrainie.

Wydarzenia na Ukrainie doprowadziły do poważnego zwrotu w relacjach niemiecko-rosyjskich.
Czy czeka nas nowa „zimna wojna” i jak w przyszłości układać stosunki z Rosją? Więcej na ten temat opowie dr Stephen Szabo, dyrektor Transatlantic Academy w Waszyngtonie. Spotkanie odbędzie się 18 marca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Wstęp wolny.

(Katarzyna Chmielewska )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Panie Marku - sprawa Apaczów zeszła na plan drugi i nie jestem pewna, czy ktoś z naszych nie powinien pojechać do Teksasu z wykładami na temat różnic w odcieniach skóry amerykanówpochodzeniamurzyńskiego (piszę tę nazwę łącznie, boć to przecież nazwa gatunkowa) i skutków zróżnicowania odcieni w aspekcie demokratycznej kwoty aktorów kolorowych w filmach hollywoodzkich. Problem jest i trzeba go poważnie potraktować, bo nie wiadomo jak to wygląda z perspektywy wyschniętego Morza Aralskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W ogromnym podziękowaniu dla Amerykanów o ich troskę wobec swoich przyjaciół Polaków, nasz rodak Stefan Kowalski z Winetou University of Poland z Wydziału do spraw Stosunków Międzynarodowych z Apaczami, powinien wygłosić im pogadankę na temat: "Jak mają układać swoje stosunki z Indianami", zgodnie zresztą z uznaną doktryną Karola Maya, światowego znawcy kultury Apaczów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.