Facebook Google+ Twitter

Czy dbamy o własne otoczenie?

Luzem wyrzucane puszki, butelki bo napojach, paczki papierosów, papierki bo batonach. Taki obraz można zobaczyć na bytomskich Żabich Dołach.

Dzikie wysypisko. Absurdem jest to, iż obok jest betonowy kosz na śmieci. fot. Mariusz Wota / Fot. Mariusz WotaCzytając ostatnio artykuł Pana Piotra A. Jelenia, postanowiłem sam sprawdzić czy rzeczywiście mamy społeczeństwo, które nie dba o środowisko i jego piękno. Mimo, iż na początku nic tego nie zapowiadało, z czasem zacząłem zauważać sterty śmieci, które leżały na trawie, przy drzewach a nawet, co mnie zadziwiło, obok pustego kosza na śmieci. Tak ciężko było się pofatygować 2 metry dalej i wrzucić odpadki do przeznaczonego dla nich miejsca?
Niestety jest jak jest. Na potwierdzenie moich słów przesyłam zdjęcia, które ukazują prawdę o nas i o tym, że nie obchodzi nas środowisko, w którym funkcjonujemy i żyjemy.

Puszka coli - niby jedna ale "od ziarnka do ziarnka..." fot. Mariusz Wota / Fot. Mariusz WotaKolejne pojedyncze butelki. fot. Mariusz Wota / Fot. Mariusz WotaDzikie wysypisko. Absurdem jest to, iż obok jest betonowy kosz na śmieci. fot. Mariusz Wota / Fot. Mariusz Wota

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Przytłaczający widok tych śmieci. Kogo winić za to śmietnisko, co zrobić, aby zmienić tę sytuację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.