Facebook Google+ Twitter

Czy dojdzie do ślubu prezydentówny Marii Wiktorii Wałęsy?

Narzeczony Marii Wiktorii Wałęsy zamiast szykować się do ślubu, trafił za kratki. Niedoszły teść nie ma już nawet siły, tego komentować: "Panie, daj pan spokój" – mówi tylko i macha zrezygnowany ręką.

Czy dojdzie do ślubu prezydentówny? / Fot. Ewa Naukowicz-WójcikJak podaje serwis wp.pl, jeszcze całkiem niedawno wszystko wskazywało na to, że Polska już wkrótce będzie żyć ślubem kolejnej prezydentówny.
Długotrwały związek córki prezydenckiej pary i początkującego aktora Patryka S. małymi kroczkami zmierzał bowiem do chwili, kiedy to zakochani wypowiedzą sakramentalne "tak" i przysięgną sobie miłość aż po grób.

Przyszła panna młoda już kilka miesięcy temu opowiadała w "Dzień Dobry TVN" o okolicznościach, w jakich poznała swego ukochanego i zapewniała, że miłość ta jest dla niej wielkim wsparciem. Patryk S. został już nawet przedstawiony jej rodzicom, a przepełniony dumą prezydent Lech Wałęsa opublikował na swym blogu zdjęcie ze spotkania z przyszłym zięciem.

Niestety, brutalna rzeczywistość... a właściwie nieodpowiedzialne zachowanie Patryka S., pokrzyżowało ślubne plany. Przyszły pan młody zamiast szykować się do uroczystości, ponosi konsekwencje swej nieodpowiedzialności - Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli skazał go na 4 miesiące pozbawienia wolności za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Być może wyrok nie byłby aż tak surowy, gdyby aktor nie miał już identycznego przewinienia na swym koncie. No cóż... wymiar sprawiedliwości jest wobec recydywistów bezlitosny!

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Były prezydent bohaterem kolejnego, tym razem poważniejszego materiału : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lech-Walesa-oplacil-ogloszenie-w-ktorym-Krzysztof-Wyszkowski-go-przeprasza,wid,15110443,wiadomosc.html?ticaid=1f908

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.