Facebook Google+ Twitter

Czy dojdzie do zamieszek z udziałem Rosjan na Krakowskim Przedmieściu?

Dominika Wielowieyska zapowiada, że jeżeli 10 czerwca dojdzie do zamieszek z Rosjanami, winnym będzie Jarosław Kaczyński. "Jeżeli do nich dojdzie, to będzie to na rękę PO" - odpowiada jej Michał Szułdrzyński z "Rzepy".

 / Fot. PAP/Jacek TurczykMinistra Sportu, Joanna Mucha zaproponowała, żeby rosyjscy piłkarzy zmienili zakwaterowanie i opuścili hotel Bristol (znajduje się koło Krakowskiego Przedmieścia). 10 czerwca, jak co miesiąc, odbędzie się w pobliżu manifestacja Prawa i Sprawiedliwości upamiętniająca ofiary Katastrofy Smoleńskiej. Tym razem będzie ona miała formę przemarszu procesyjnego.

Rosjanie są kompletnie zaskoczeni pomysłem polskiej ministry i nie zamierzają opuszczać swojego zakwaterowania z powodu polskiej demonstracji.

Tymczasem dziennikarka "Gazety Wyborczej" Dominika Wielowieyska,stwierdziła, że jeśli dojdzie do jakichkolwiek incydentów, to winnym tej sytuacji będzie Jarosław Kaczyński. Wielowieyska powiedziała, że prezes PiS może zaapelować do swoich zwolenników, aby zachowywali się spokojnie. Według dziennikarki, takie zachowanie byłoby uzasadnione, ponieważ Kaczyński kilka dni temu ogłosił rozejm na czas trwania EURO.

Z kolei Konrad Piasecki zauważa, ze pod hotelem zjawią rosyjscy kibice, którzy wcześniej zapowiadali, że będą w Polsce "maksymalnie aktywni". Dziennikarz twierdzi, że jest to sytuacja zwiększonego ryzyka.

Michał Szułdrzyński z "Rzeczpospolitej" twierdzi, ze media niepotrzebnie podgrzewają emocje wokół tej sprawy. Publicysta obawia się, ze wbrew temu, co mówią posłowie PO (podkreślają aby pokazać się z dobrej strony) o EURO, de facto zależy im, aby doszło do zamieszek.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

@puchacz-... przecież nawet kobiety rzucały sie na policjantów..- biedni ci policjanci, prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To teraz trzeba pytać Rosjan o zgodę na manifestację w Warszawie??- to pytanie to doskonałe podsumowanie tej często jałowej dyskusji. To my jesteśmy u siebie i my będziemy decydować o tym co będziemy robić. Pani ministra Mucha zupełnie niepotrzebnie podgrzewa sytuację.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 No Nie
 • No Nie
 • 25.05.2012 19:12

No , wezmą Warzechę i będą mieszać !

Komentarz został ukrytyrozwiń

@JW@
Pan Pabian nie pisze incognito (nb. podanie nazwiska i ukrycie tożsamości wykluczają się wzajemnie) - on jedynie uczestniczy w akcji, dzięki której ma się zmniejszyć liczba komentarzy podobnych do Pani/Pana ostatniego postu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędruś
 • jędruś
 • 25.05.2012 16:23

cała nadzieja w policji ze przypilnuje agresywnych demonstrantów i nie pozwoli im szalć!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 25.05.2012 16:21

jesli by były zamieszki to międzynarodowy skandal a tak moze być znając agresywność demonstrantów... przecież nawet kobiety rzucały sie na policjantów...

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 25.05.2012 08:39

@ Marcin Pabian - piszesz teraz incognito? Ze strachu?,przykryj się kupą obornika, to ci będzie ciepło i będziesz
zamaskowany. Podwójna korzyść!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin K
 • Marcin K
 • 24.05.2012 22:03

Die Welt - nazwał naszą"Ministrę" ,najpiękniejszym pośmiewiskiem Europy!!!

Tusk naprawdę powinien coś zrobić z tą Ministrą; by przy okazji nas Polaków, nie ośmieszano!

Komentarz został ukrytyrozwiń
lolek
 • lolek
 • 24.05.2012 21:15

Rosyjscy kibole nie będą nikogo bić?Chyba Was wszystkich zamroczyło!Przecież oni się szykują na Euro,żeby pokazać kto rządzi.Nadzieja w policji,że przypilnuje ruskich i nie pozwoli im szlajać się po Warszawie,bo w innym przypadku będzie siwy dym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rak
 • Rak
 • 24.05.2012 20:15

To teraz trzeba pytać Rosjan o zgodę na manifestację w Warszawie??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.