Facebook Google+ Twitter

Czy drużynę Orła zobaczymy na torze przy ulicy 6 sierpnia?

Występ Orła Łódź w I lidze w sezonie 2013 stanął pod znakiem zapytania.

8 sierpnia 2010 roku. Mecz sparingowy Orzeł Łódź - Start Gniezno. / Fot. Mariusz ReczulskiPo wycofaniu się z rozmów firmy, która miała być sponsorem drużyny z ul. 6 sierpnia w sezonie 2013, bardzo skomplikowała się sytuacja finansowa klubu. Dotychczasowy sponsor Witold Skrzydlewski zapowiedział wycofanie się ze sponsorowania zespołu26 września 2010 roku. Orzeł Łódź - KMŻ Lublin. Awans Orła do I ligi. / Fot. Mariusz Reczulski.

W rozmowie z serwisem SportoweFakty.pl, Witold Skrzydlewski, Michał Strzelecki i Janusz Ślączka poinformowali o złej kondycji klubu. Na stronie internetowej Orła możemy przeczytać komunikat o trudnej sytuacji finansowej, związanej z wycofaniem się z rozmów nowego sponsora i braku odpowiedniej dotacji z Urzędu Miasta Łodzi:

"Pomimo, że wszelkie formalności związane z uzyskaniem licencji na przyszły rok są już prawie dopięte na ostatni guzik, to nie wiadomo czy klub żużlowy „Orzeł” Łódź przystąpi do rozgrywek żużlowych w sezonie 2013. Po zaawansowanych 26 września 2010 roku. Orzeł Łódź - KMŻ Lublin. / Fot. Mariusz Reczulskirozmowach odnośnie wsparcia łódzkiej drużyny żużlowej z nowym dużym sponsorem, i w zasadzie już wstępnych ustaleń o podpisaniu umowy reklamowej, potencjalny sponsor niestety wycofał się z powodów finansowych. O znalezienie nowego sponsora w obecnych czasach jest naprawdę bardzo ciężko. Nawet Urząd miasta nie przeznaczy na wsparcie łódzkich klubów sportowych takiej puli pieniędzy jak poprzednio, co również utrudni sporządzenie wstępnego planu finansowego przyszłorocznych rozgrywek" - 23 czerwca 2011 roku. Orzeł Łódź - Lechma Poznań. Fan Club Orła Łódź. / Fot. Mariusz Reczulskiczytamy na orzel.lodz.pl. Michał Strzelecki, dyrektor ds. marketingu łódzkiego Klubu, poinformował o prawdopodobnej rezygnacji prezes Agnieszkę Szafran.

Zobacz także galerię zdjęć: Czy to będzie koniec żużla w Łodzi?

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.