Facebook Google+ Twitter

Czy eksportować do Niemiec i Rosji ?- konferencja w Bydgoszczy

Współautorzy: Marta Wróbel

Już 29 września odbędzie się konferencja „Rosja, Niemcy – nowe uwarunkowania i perspektywy eksportowe” w godzinach 8.30 - 15.50 w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, przy ul. Jagiellońskiej 3.

Konferencja w 2014 r. / Fot. M. WróbelOrganizatorem konferencji jest Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) przy Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu we współpracy z Ministerstwem Gospodarki oraz Stowarzyszenie Integracja i Współpraca w Toruniu.
Spotkanie to jest skierowana do przedsiębiorców eksportujących oraz tych, którzy planują rozpocząć działalność eksportową.
Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu i potwierdzenie rejestracji należy dokonywać do dnia 24 września 2015 r. pod numerem telefonu (056) 655 58 16 bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email: dominika.kaminska@forumgospodarcze.pl

Konferencja 2014 r. / Fot. M.WróbelKonferencja „Rosja, Niemcy – nowe uwarunkowania i perspektywy eksportowe” jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 6.2.1. „Wsparcie dla sieci centrów obsługi inwestorów i eksporterów” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.