Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

102013 miejsce

Czy gen. Petelicki planował w Polsce przewrót?

Janusz Korwin-Mikke w jednym ze swoich, ostatnich artykułów napisał, że gen. Petelicki miał stanąć w Święto Niepodległości na czele protestów i dokonać zamachu na polskie władze.

Komentując śmierć gen. Petelickiego Stanisław Michalkiewicz napisał, że gen. Petelicki miał wziąć udział w obchodach odzyskania niepodległości, 11 listopada ubiegłego roku. Cóż, więc takiego się stało, że Petelicki tego nie uczynił? Stanisław Michalkiewicz doszukuje się tutaj głębszej intrygi: "Generał Petelicki zaś nawet miał początkowo wziąć udział 11 listopada w Marszu Niepodległości, a nawet chyba stanąć na jego czele, „lecz tymczasem na mieście inne były już treście”, bo ani nie stanął na czele, ani nawet się nie pojawił" - napisał w "Najwyższym Czasie"

Warto zwrócić uwagę, że Michalkiewicz słynący do tej pory z publicystycznej bezkompromisowości oraz szczerości, tym razem nie uściśla swojej wypowiedzi. Sugeruje, tylko, że z jakiś powodów gen. Petelicki był nieobecny?

Jego myśl rozwinął Janusz Korwin-Mikke, który napisał, iż gen. Petelicki wraz z polskimi patriotami, mógł dokonać przewrotu i obalić Donalda Tuska. Lider KNP zaznaczył, że pozyskał tą wiedzę, z dobrze poinformowanego źródła.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

nick
  • nick
  • 06.08.2012 12:13

"Sugeruje, tylko, że z jakiś powodów gen. Petelicki był nieobecny?"......"JAKICHŚ" a nie "JAKIŚ"

Komentarz został ukrytyrozwiń
marian
  • marian
  • 12.07.2012 11:53

Takom kobite jak ta kowalczyk to ja widziałem w Busku zdr. tam chyba naprawiała piczke i teraz maruzi. a ten chlopak Winek to tez pewnikiem ma damskie pszyrodzenie. som takie chlopy abo kobity.

Komentarz został ukrytyrozwiń
korsarz
  • korsarz
  • 12.07.2012 10:17

Jak widać ta wiadomość rozbawiła większość towarzystwa. Nie dziwi mnie wypowiedź Jadźki i jej kundelka Winka. Oni muszą pierdolić głupoty, wszędzie o każdej prze i bez względu na aurę. Pani w starym kapeluszu-kapeluszu pełnym wspomnień, kapeluszu który teraz wolniej zdejmuje jak kiedyś majtki... I Wink-osobnik bezpłciowy, bez przeszłości i przyszłości. Od zawsze darmozjad pędzący życie kurwy na rencie. Niby wszyscy pierdolą a nikt nie dupcy... Chujowo... Czy na prawdę nie dostrzegacie, że finanse państwa leżą w gruzach ? Czy jeszcze nie czujecie zamordyzmu ? Czy chcecie żyć w państwie w którym nadaje się prawo policjantowi do strzelania do kobiet w ciąży i dzieci ? Na całym świecie nie ma takich praw. Nam starają się je wprowadzić. Jadźka-zamienisz kapelusik na hełm a Wink nie musi. Pusty łeb nie obawia się niczego i cha mu w de.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
><
  • ><
  • 11.07.2012 17:21

Tusk chodzi jakiś wystraszony od pewnego czasu - czyżby coś przeczuwał? Naważył piwa, to trzeba je teraz wypić! Nie trzeba było się pchać do władzy .... teraz trzeba ponosić konsekwencje!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 11.07.2012 17:07

A nie mówił Michalkiewicz ,że 11 listopada 2012 Rydzyk szykuje przewrót ? To bardziej prawdopodobne niż śp Petelicki [ dobrze się bredzi jak ktoś nie żyje ]

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 11.07.2012 16:58

Następnym razem na pewno się uda - trzymam kciuki! Musi się udać.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Matoł z PO
  • Matoł z PO
  • 11.07.2012 16:56

Znowu się Tuskiemu upiekło - ta fujara ma więcej szczęścia od Hitlera! Też polowano na niego kilkanaście razy i przeżył skurczybyk!

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 11.07.2012 16:27

a ja słyszałem ,że planował lot na księżyc. Znowu mnie ktoś oszukał ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 11.07.2012 16:19

Jedna pani drugiej pani pożyczyła dundla . Michalkiewicz , Korwin-Mikke, , Kowalski R -, masakra.

Komentarz został ukrytyrozwiń
maglownica
  • maglownica
  • 11.07.2012 16:09

Na pewno Korwin stał w kolejce po rozum wraz z autorem tego artykułu i od jakiejś plotkary to usłyszeli. Kowalski w powielaniu bzdur prześcignie nawet Macierewicza.