Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16834 miejsce

Czy go Jeszcze pamiętasz?

15 stycznia ukazała się na rynku książka Dariusza Michalskiego "Niemen. Czy go Jeszcze Pamiętasz?" To książka, w której autor zawarł rozmowy, zwierzenia oraz wypowiedzi Czesława Niemena.

Okładka książki. / Fot. Adrian Starczewski17 stycznia minęła piąta rocznica śmierci Czesława Niemena. Prawie równo z rocznicą ukazała się na rynku nowa książka o Czesławie Niemenie.

Najnowszą książkę o Czesławie Niemenie napisał Dariusz Michalski. Książka zawiera rozmowy, zwierzenia, wypowiedzi, komentarze do piosenek i płyt. A także wypowiedzi mentorów, współpracowników i przyjaciół Czesława. Książka to opowieść o artyście i jego muzyce, o poszukiwaniach, o pasji i życiu na scenie. Na końcu książki autor umieścił sms-y, od wielbicieli, które napływały po śmierci Czesława Niemena.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

+ TAK , pamiętam.

A jego "Dziwny jest ten świat" w latach 60. XX wieku stał się nieoficjalnym hymnem kontestującej polskiej młodzieży. Dzisiaj ta młodzież decyduje o losach naszego kraju i tak myślę, czy utwór ten nadal traktuje jako nieoficjalny hymn?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wpisał się do panteonu twórców kultury; na zawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ pamiętam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.