Facebook Google+ Twitter

Czy Grzegorz Lato będzie ubiegał się o reelekcję? Decyzja jutro!

W czwartek o godz. 10 mamy dowiedzieć się czy aktualny prezes PZPN będzie ubiegał się o reelekcję. Grzegorz Lato swoją decyzję ogłosi poprzez stronę internetową związku.

 / Fot. PAP/Grzegorz Jakubowski- Oprócz komunikatu nie planujemy żadnej konferencji prasowej ani spotkania z udziałem Grzegorza Laty - poinformowała w krótkim komunikacie Agnieszka Olejkowska, rzecznik związku.

Grzegorz Lato, funkcję prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej pełni od 2008 roku. W związku z brakiem awansu polskiej reprezentacji do fazy grupowej Euro 2012 oraz wcześniejszymi wypowiedziami medialnymi Laty, polskich kibiców i dziennikarzy wciąż nurtuje pytanie "czy Lato będzie ubiegał się o kolejną kadencję"? Odpowiedź mamy poznać już jutro!


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

stefan paradyski
  • stefan paradyski
  • 05.07.2012 01:13

Nie musicie czekać do jutra: będzie kandydować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

to, że nie będzie żadnej konferencji prasowej na ten temat, jak dla mnie ewidentnie wskazuje na to, że będzie się ubiegał w kolejnej kadencji... po prostu boi się zostać zjedzonym przez tłum dziennikarzy, stąd zastosował najłatwiejszy z możliwych sposobów i podanie decyzji na stronie internetowej w formie komunikatu, bardzo sprytne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.