Facebook Google+ Twitter

Czy Grzegorz Lato dotrzyma słowa i poda się do dymisji?

Grzegorz Lato zapewniał, że nie jest przyspawany do swojego stanowiska i gdy reprezentacja Polski na Euro 2012 nie wyjdzie z grupy, to poda się do dymisji. Czy dotrzyma słowa?

 / Fot. JANUSZ WÓJTOWICZ / POLSKAPRESSEGrzegorz Lato od początku swojej kadencji szefa PZPN jest krytykowany przez media. Według powszechnej opinii, w polskim futbolu konieczne są reformy, a Lato będzie je blokował.

Oliwy do ognia dolał kapitan reprezentacji Polski Jakub Błaszczykowski, który miał się pokłócić w szatni z prezesem PZPN. Według strzelca pięknej bramki z Rosją, w czasie EURO było wiele konfliktów pomiędzy zawodnikami kadry, a piłkarskim związkiem sportowym, które były zamiatane pod dywan.

Jednym z nich było rozporządzanie biletami przez PZPN: "Nie może być tak, że przed każdym meczem musimy prosić pana prezesa o to czy nasze rodziny mogą przyjechać na mecz czy nie, czy dostaniemy dla nich bilety czy nie. Wszyscy dostają je bez problemu, tylko nasze rodziny ich nie mają "- powiedział serwisowi Sport.pl Błaszczykowski. Według niego problemy na linii kadra - PZPN mogły wpłynąć na postawę drużyny na boisku.

Pretensje Błaszczykowskiego nie są jedynymi zastrzeżeniami do funkcjonowania związku pod batutą Laty. W czasie jego kadencji doszło już do kilku afer: tzw. "taśm Laty" oraz "afery koszulkowej".

Być może na jesienie Grzegorz Lato zrezygnuje ze swojego stanowiska. W zeszłym roku Lato powiedział, że jeżeli nie wejdziemy z grupy to poda się do dymisji.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Leon Was
  • Leon Was
  • 18.06.2012 22:46

Nawet ma rogi na zdjęciu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytanie w tytule artykułu należy traktować jako retoryczne. A tak przy okazji proszę posłuchać wypowiedzi pana Laty w radiu RMF FM, w której zarzuca Jakubowi Błaszczykowskiemu brak klasy. To się nazywa bezczelność (delikatnie mówiąc).

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan W
  • Stefan W
  • 17.06.2012 13:32

Prędzej Polska będzie mistrzem świata, niż Lato dotrzyma słowa :P

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan W
  • Stefan W
  • 17.06.2012 13:32

Prędzej Polska będzie mistrzem świata, niż Lato dotrzyma słowa :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten facet nie zna takiego pojęcia jak dotrzymanie słowa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.