Facebook Google+ Twitter

Czy i tym razem uda się wesprzeć Centrum Zdrowia Dziecka?

Rusza trzecia edycja projektu "Kartki Dobroczynne". Dochód ze sprzedanych kart przeznaczony zostanie na zakup sprzętu medycznego. Kolejny raz mamy szansę przyczynić się do realizacji potrzeb szpitala, a co za tym idzie małych pacjentów.

Logo Centrum Zdrowia Dziecka / Fot. Print ScreenProjekt "Kartki Dobroczynne" powstał w 2005 roku po to by służyć pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka. Każda, nawet najmniejsza firma kupując pakiet kart okazjonalnych przyczynia się do pomocy szpitalowi, którego potrzeby są ogromne. By podnieść jakość i skuteczność leczenia, niezbędny jest coraz to nowszy sprzęt medyczny.

Widać efekty

Dzięki pomocy firm, które dołączyły do akcji udało się w latach 2005-2007 zakupić:
cztery inkubatory dla Klinik Neurochirurgii i Urologii Dziecięcej, karetkę specjalistyczną Mercedes oraz ambulans sanitarny Mercedes z instalacją tlenową i noszami transportowymi.
Organizatorzy liczą jednak na dalszą pomoc mając nadzieję, że darczyńców nie zabraknie.

Centrum Zdrowia Dziecka

Jest to największy i najnowocześniejszy szpital dziecięcy w Polsce. Już od 30 lat pomaga najmłodszym potrzebującym z najtrudniejszymi schorzeniami. Swój profesjonalizm w leczeniu lekarze łączą z dbaniem o atmosferę, by chorzy pacjenci czuli się najlepiej jak to możliwe. Szpital gwarantuje również rozwój edukacyjny dzieci.

Ideę jego powstania zainicjowała Ewa Szelburg-Zarembina. Szpital miał pełnić również rolę pomnika upamiętniającego dramat dzieci, które cierpiały i zginęły podczas II wojny światowej.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak byłem mały to tam sie leczyłem. Bardzo wspominam ten szpital pomnik!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.