Facebook Google+ Twitter

Czy internautom uda się rozwiązać PZPN?

Serwis pilka24.pl rozpoczął akcję, która ma na doprowadzić do zarządzenia referendum w sprawie rozwiązania Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 / Fot. LogoNie od dziś wiadomo, że sytuacja w polskiej piłce nożnej jest nieciekawa. W sprawie korupcji zatrzymano już ponad 200 osób, a na tym nie koniec. Kibice mają dość doniesień w sprawie "kto kupił, a kto sprzedał". Serwis pilka24.pl rozpoczął zbieranie podpisów pod wnioskiem o zwołanie referendum w sprawie rozwiązania PZPN. "Jestem Polakiem, kocham piłkę nożną i jako Polak, kibic, ojciec i mąż, mówię dość działalności PZPN! Rodacy – kibice, mężowie i żony, rodzice, rozwiążmy PZPN!" - czytamy na stronie pilka24.pl.

Jedynym haczykiem jest to, że aby takie referendum zostało zwołane należy zebrać liczbę 500 tys. podpisów. Po zebraniu owej liczby wniosek zostanie wysłany do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej.

Procedura przeprowadzenia referendum

Formularz zbierania podpisów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Super mądrale a co po rozwiązaniu PZPNu? Przecież musi istnieć jakiś związek polskiej piłki nożnej. Kto zarządzałby polskimi ligami wtedy gdy nie istniałby w Polsce związek piłki nożnej? No i co z FIFĄ i UEFĄ? Nie wyrzucą nas przez to? Organizatorzy odpowiedzieli sobie na te pytania? Może zamiast niszczyć PZPN należy go zmieniać od wewnątrz? To rozwiązanie bardziej mi się podoba niż rozwalanie po to by pokazać, że coś się nam nie podoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.