Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29995 miejsce

Czy Janusz Kochanowski choruje na grypę A/H1N1? Prawdopodobnie...

"I jak na ironię, leżę złożony ciężką grypą A/H1N1. Sądziłem, że walczę o innych, okazało się, że i o siebie. Na razie bezskutecznie" - napisał wczoraj na Twitterze Janusz Kochanowski. Dziś, dopytywany przez dziennikarzy Rzecznik Praw Obywatelskich przyznał, że nie robił testów medycznych, ale jak dodał na grypę wywołaną groźnym wirusem choruje jego córka.

Profil Janusza Kochanowskiego w serwisie twitter.com / Fot. http://twitter.com/JKochanowski- Myślę, że najgorsze minęło. Chorujemy zespołowo. Córka znacznie ciężej ode mnie przechodziła tę grypę. Jesteśmy pod opieką lekarską - powiedział Kochanowski w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Rzecznik Praw Obywatelskich przyznał, że na grypę wywołaną wirusem A/H1N1 chora jest jego córka. - A ja, ponieważ jestem chory razem z nią więc już nie robiłem testu. Ale według opinii lekarskiej jest tego duże prawdopodobieństwo - stwierdził Kochanowski.

Wczoraj na profilu Kochanowskiego w serwisie Twitter pojawił się wpis następującej treści: "I jak na ironię, leżę złożony ciężką grypą A/H1N1. Sądziłem, że walczę o innych, okazało się, że i o siebie. Na razie bezskutecznie".

Kochanowski już od kilkunastu tygodni domagał się od minister zdrowia wprowadzenia na polski rynek szczepionek przeciwko grypie A/H1N1. Na początku grudnia złożył nawet w tej sprawie doniesienie do Prokuratury Krajowej.

Starania rzecznika okazały się jednak bezskuteczne, szczepionek na rynku nie ma. Minister zdrowia - Ewa Kopacz zapewnia, że szczepionki zostaną sprowadzone do Polski dopiero wtedy gdy ich producenci wezmą odpowiedzialność, za efekty uboczne jakie może wywoływać ich produkt.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

agata chwesiuk
  • agata chwesiuk
  • 10.05.2011 15:44

co jest jak się choruje na grypę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Absolutnie rozsądnym i racjonalnym działaniem na rzecz obywateli wykazała sie pani Kopacz, która nie uległa histerii i nie wydała milionów złotych na preparaty o niepewnym działaniu.
Pan RPO nie byla łaskaw zwrócic uwagi na fakt, że wiele państw usiłuje sie pozbyc badziewia farmaceutycznegpo czyli szczepionek, które na fali dzikiej paniki zakupiło.
Dodatkowo - pan RPO dokonał wielkiego wynalazku: zdiagnozował sie sam na podstawie testów wykonanych dla jego córki!!! Genialne uproszczenie, w dodatku taniocha!
Sama nie wiem, czy ten człowiek jest bardziej śmieszny, czy bardziej żałosny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Kopacz ma w 100% rację a rzecznik jak chce się szprycować rtęcią to już jego prywatna sprawa i pora aby najpierw się dowiadywał o sprawie a nie na chybił trafił domagał się tego czego nikt sobie nie życzy, po jego wypowiedziach w sprawach emerytalnych mam go za człowieka który jest zainteresowany szkodzeniem obywatelom a nie pomocą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.12.2009 09:55

Dziękuję za informację. Istotnie, los tak często bywa perfidnie przewrotny! 5* Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.