Facebook Google+ Twitter

Czy Jarek zostanie gwiazdą filmową?

Współautorzy: Marta Wróbel

"Zostań Gwiazdą Filmową" to internetowy aktorski talent show. Jednym z 40 uczestników, który przeszedł eliminacje w Warszawie jest Jarosław Milner - dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny.

 / Fot. Wojciech Paluch/ materiały prasoweKonkurs ten wyłoni odtwórców ważnych ról filmowych fabularnej komedii francusko-polskiej "Ostatni Klaps" i zapewni uczestnictwo w festiwalu filmowym w Cannes!

Głosowanie na uczestników z Warszawy, rozpocznie się w pierwszym tygodniu stycznia, wtedy przez dwa tygodnie tak jak w pozostałych miastach castingowych programu, wybierane będzie sms-owo 20 najlepszych osób, które przechodzą dalej, czyli po 5 osób na każą rolę. Do kolejnych etapów przechodzą Ci kandydaci, którzy zgromadzą największą liczę głosów oddanych, zarówno w I, jak i II etapie głosowania sms-owego. Po zakończeniu II etapu głosowania, spośród 20 osób zostanie wybranych 4 kandydatów z największą liczba oddanych głosów, którzy przechodzą do ogólnopolskiego finału.

Aby oddać głos na Jarka, będzie należało wysłać sms o treści 352 na numer 71733. Koszt sms-a to 1,23 (z VAT).

A dlaczego właśnie on zasługuje na głos?

Człowiek wielu twarzy i pasji. Dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny, showman, lektor reklamowy, konferansjer, menadżer, aktor i epizodysta. Swoją przygodę z radiem rozpoczął w wieku 16 lat od współtworzenia cyklicznej audycji młodzieżowej "Strefa Młodych" na antenie Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia w Koszalinie. W międzyczasie rozpoczął współpracę ze Studenckim Radiem Internetowym "Jantar" Politechniki Koszalińskiej, gdzie w dalszym ciągu prowadzi swoją autorską audycję "Riposta Jareckiego". Autor materiałów radiowych związanych z tematyką społeczną, kulturalno-artystyczną, muzyczną, młodzieżową, informacyjną i sportową.

Od października 2011 roku do czerwca 2012 pracował w komercyjnym Radiu FaMa w Słupsku, w którym przygotowywał i czytał serwisy informacyjne na antenie. Przygodę aktorską rozpoczął od odegrania roli "czarnego charakteru " w 1,5-minutowej produkcji Studia Filmowego Arkadia ART, zatytułowanej "Szantaż". To młody i ambitny człowiek, więc może tym jednym sms-em warto mu dać szansę.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

"wybierane będzie sms-owo 20 najlepszych osób, które przechodzą dalej" czy ja wiem, czy takich najlepszych? wiele dobrych osób odpadło a przeszły po prostu te, które miały albo więcej znajomych na facebooku do głosowania, albo większą zasobność finansową na telefonie i wcale nie są takie dobre..
podejrzewam, że "Ostatni Klaps" będzie na poziomie "Trudnych spraw"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tytuł mnie szokował, myślałem o innym Jarku :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.