Facebook Google+ Twitter

Czy Jarosław Kaczyński boi się Beaty Szydło?

"Beata wygrała tę rozgrywkę, bo będzie premierem. W tej chwili to jest najważniejsze. Na dłuższą metę przegraliśmy jednak wszyscy. Zaufania między Szydło a prezesem już nie będzie"- czytamy na serwisie natemat.pl.

Kilka dni temu portal wpolityce.pl zamieścił informację, że nowym kandydatem na premiera rządu Prawa i Sprawiedliwości jest prof. Gliński. Dziennikarze sympatyzujący z PiS wyrazili zaniepokojenie tą sytuacją. Według serwisu natemat.pl była to intryga Jarosława Kaczyńskiego, który w ten sposób chciał osłabić pozycję Beaty Szydło: "Jarosław Kaczyński rzeczywiście miał podjąć taką decyzję, ale zmienił ją po tym, gdy na Nowogrodzką wparowała poirytowania Beata Szydło. Po długich rozmowach Prezes miał wynegocjować z nią obecny układ, że to ona jest szefową rządu, ale on decyduje o jego składzie."- czytamy.

Ponoć prezes PiS obawia się sojuszu Andrzeja Dudy z Beatą Szydło: "Prezes wie, że Beata ma świetne relacje z Dudą i boi się, że po objęciu urzędu będzie chciała z nim grać przeciwko partii. Nie zamierza jej tego ułatwiać"- mają mówić anonimowi rozmówcy.

Według tego serwisu relację między Kaczyńskim a Szydło są toksyczne i nie ma już między nimi zaufania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Weryfikacja tego typu informacji jest bardzo trudna... Pozostaje jednie czekać i: "Tak zatem poznacie ich po ich owocach". ..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.