Facebook Google+ Twitter

"Czy jest na sali lekarz?" w Teatrze Rozrywki "Lutnia". Konkurs

Spektakl "Czy jest na sali lekarz?" zawita w piątek 28 marca do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi. Dla czytelników Wiadomości24.pl organizujemy konkurs, w którym można wygrać dwa dwuosobowe zaproszenia na to przedstawienie.

Plakat sztuki / Fot. mat. promocyjne"CZY JEST NA SALI LEKARZ", to szalona, pełna absurdów i zabawnych nieporozumień, komedio-farsa, będąca odzwierciedleniem tego wszystkiego, co dzieje się w tzw. "służbie zdrowia". Nieudolni, skorumpowani lekarze, brak lekarstw, szpitalny nieład, terminy badań sięgające nieskończoności, biurokracja, chamstwo i ogólny brak kompetencji. Szpital nadaje się w zasadzie do zamknięcia. Personel szpitala przez cały czas w napięciu oczekuje wizyty komornika. Kiedy ten wreszcie się zjawia... no ale w tym miejscu właśnie, musimy już zaciągnąć zasłonę tajemnicy, w nadziei, że widz przychodząc na spektakl, z ciekawości sam ją sobie odsłoni.

W komedii jest również wątek miłosny, a nawet dwa, jest rywalizacja między lekarzami, jest nieoczekiwany zwrot akcji, który wszystko wywraca do góry nogami, jest też nawet "Hamlet" w amatorskim wykonaniu szpitalnego personelu. Całość jest przepleciona, łatwo wpadającymi w ucho, piosenkami oraz śmiesznymi dialogami, które sprawiają, że publiczność szybko odnajduje i konfrontuje swoje własne doświadczenia, które zdążyła zdobyć w kontaktach z naszym, stojącym na głowie, systemem lecznictwa. Dwie godziny dobrej zabawy. To trzeba zobaczyć!

Występują (wymiennie): Jacek Fedorowicz / Tadeusz Ross, Dariusz Gnatowski / Andrzej Zaborski, Piotr Pręgowski / Sylwester Maciejewski, Tomasz Stockinger, Viola Arlak, Alicja Kwiatkowska

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURS


Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na piątkowy wieczór 28.03 na godzinę 20:00

Aby je dostać należy:
1) Udostępnić ten artykuł na swoim Facebookowym profilu
2) Napisać w komentarzu pod artykułem dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie.

Nagrodzimy dwa naszym zdaniem najlepsze uzasadnienia:)

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 27.03 do 20:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni w czwartkowy wieczór w osobnym artykule.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Witam
Bardzo bym chciała zabrać na przedstawienie mojego męża, któremu na dolegliwości żołądkowe Pani Doktor zamiast leków i badań zaleciła picie codziennie kieliszka wódki. Leczenie nie przyniosło zamierzonych skutków, a wręcz spowodowało efekty uboczne ;-).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może nikt się nie zgłasza, bo bywają też i tacy, którzy nie korzystają z Facebooka?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.