Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5479 miejsce

Czy już nic nie powstrzyma upadku cywilizacji europejskiej?

To my zgotujemy naszym wnukom ten los. Nasze wnuki będą żyły w islamskiej Europie?

W jedności siła / Fot. Grzegorz SadowskiAllah podaruje zwycięstwo Islamu w Europie, bez walki, bez terrorystów, bez akcji bojowników samobójców. Za kilkadziesiąt lat setki milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański. Jeśli nic nie zrobimy, jeśli najważniejsza dla nas będzie tylko chyba źle rozumiana demokracja i przyjmowanie dziesiątki tysięcy uchodźców, to w niedalekiej przyszłości kultura Europy wróci do epoki "kamienia łupanego". Upadek cywilizacji europejskiej, przypieczętuje demografia.

Jeśli jakiś naród ma przetrwać kilka pokoleń, współczynnik dzietności na rodzinę musi być większy niż 2.1 . Kiedy współczynnik spadnie poniżej 1,9, dana społeczność zmierza prosto ku upadkowi. Przy współczynniku 1.38 (średni współczynnik dzietności w Unii Europejskiej) odrodzenie się narodów Europy jest niemożliwe, gdyż czas potrzebny do odrodzenia się nacji przy takim wskaźniku wynosi ok.100 lat. Współczynniki dzietności w niektórych krajach Unii:
Francja – 1.8
Anglia – 1.6
Grecja - 1.3
Niemcy - 1.3
Włochy - 1.2
Polska - 1.3
Hiszpania - 1.1

W tych samych krajach współczynnik dzietności rodzin muzułmańskich wynosi:
Francja - 8.1 (wg prognoz za 40 lat Francja będzie państwem muzułmańskim)
Anglia - 6.1 (w przeciągu ok. 30 - 40 lat populacja muzułmanów na wyspach wzrosła z ok. 80 tyś. do 2.71 mil).
Holandia - 4.1 (ok. 50% nowo-narodzonych dzieci to muzułmanie) Niemcy - 3.1 (ok. 2050 r. kraj może stać się państwem islamskim)
Szacuje się, że w Europie już w 2025 r. 33 procent noworodków będzie pochodziła z rodzin muzułmańskich.

Wydawać by się mogło, że prawosławna Rosja będzie stanowić jedyną zaporę dla inwazji islamu w Europie, jednak okazuje się, że ok 23 mil. Rosjan, tj. ponad 15% populacji ludności kraju, to muzułmanie. Obecna populacja muzułmanów w Europie przekroczyła już dawno 50 milionów. Przy tak dynamicznie rozwijającej się islamskiej społeczności, religia Islamu stanie się już wkrótce religią dominującą w Europie. Nawet tak pragmatyczne władze niemieckie oświadczyły, że spadku rozrodczości wśród Niemców nie da się już powstrzymać. Także Unia Europejska (choć może nieświadomie) eliminując chrześcijaństwo, promując przesadnie kulturę laicką, promuje islam. A zadaniem Unii powinny już dziś, być działania mające na celu ochronę dorobku kultury europejskiej.

Już kiedyś islamska społeczność Maurów, po zajęciu prawie całego Półwyspu Iberyjskiego i Afryki północno-zachodniej, groziła inwazją całej Europie, jednak w roku 1212 koalicja królów chrześcijańskich pod przywództwem Alfonsa VIII Kastylijskiego wyparła muzułmanów z centrum półwyspu. Czy dzisiejszą, demokratyczną Europę, będzie stać na jakiekolwiek kroki, aby ochronić europejską cywilizację. Jeżeli nie, to może warto nasze wnuki zaopatrzyć w stosowne dywaniki i zapoznać ich z pięcioma zasadami i obowiązkami muzułmanina: wyznanie wiary w jedynego Boga (szahada), pięciokrotna modlitwa w ciągu doby (stąd dywaniki), post w miesiącu ramadan, jałmużna na rzecz ubogich i pielgrzymka do Mekki przynajmniej raz w życiu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Pański artykuł z początku sierpnia antycypował eskalację uchodźctwa. Wydaje mi się że ani Merkel ani Kopacz nie poraddzą sobie z tym problemem, potrzebni sa premierzy mężczyłźni. Tacy jak ... Jaroslaw Kaczyński. Donald Tusk za bardzo ulega Merkel.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie daję się nabrać tej manipulacji. Ale tez nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Czy Merkel ma interes aby przekazać do POlski najmniej bezpieczny element muzułmański?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To co pokazuje nam telewizja o uchodźcach - przestraszone dzieci, bezbronne kobiety, niepewni mężczyźni, to manipulacja. Większość uchodźców napływających lawinowo do Europy, to młodzi ludzie, młodzi mężczyźni, wśród których są także ukryci bojownicy Państwa Islamskiego. Gdy słyszę z jaką beztroską, władze Polski, twierdzą że są przygotowane na przyjecie uchodźców, ogarnia mnie przerażenie. Czy władze Polski są przygotowane na rozboje, niszczenie mienia, kradzieże, gwałty, na ataki terrorystyczne?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawdziwa Wędrowka Ludów z Azji i Afryki do Europy, czy za nia przyjdzie najazd Hunów XXI wieku. Rzym XXI wieku USA zamiast wspólpraciwać z Rosją przy wyciszeniu wojny domowej w Syrii, izoluje Rosję( wczesniej niszczy Irak) i doprowadza do powstania Państwa Islamskiegp? Mówi się o historii ze jest .... Rzym wspólczesny jeszcze mocny okopuje się w Europie, na jak długo. Kiedy dooprowadzi do ruiny gospodarczej Rosję sankcjami, co się zdarzy. To jedno. A drugie - to co jest w tym artylule.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A uchodźcy (w większości islamiści) płyną, płyną, do Europy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę, że już nadszedł czas, aby zamiast internetowych gadżetów kupować naszym wnukom Koran i stosowne dywaniki do pięciokrotnej modlitwy w ciągu doby.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wolimy udawać, że to nas nie dotyczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szykuje się egzekucja inzyniera chorwackiego zakładnika Państwa Islamskiego o ile Egipt nie uwolni aresztowanych islamistek

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tu dysusja stanela nam nieco w miejscu i to w momencie gdy stacje telewizyjne nadają o dalszym umocnieniu Państwa Islamskiego. A nie jest ono tylko wirtualnym tworem lecz realna siłą na okreslonym terytorium i mówi się o nim w prozachodnich mediach jak najgorzej i podaje przyklady handlu ludźmi z ych terenów - wspólczesnymi niewolnikami. Zatrważą mnie krotkowzrocznośc polityki georgea Busha jra który uważał że im dalej od brzegów Ameryki bedzie się toczyl jakis konflikt tym lepiej dalej i zupelnie nie przejmowal sie czy tez nie przewidział jej skutków dla Europy. I teraz Andrzej Duda bedzie probował budować os stabilnej wspolpracy krajow na osi do Morza Czarnego. I mam wrażenie że nie chodzi mu o blok militarny ale o gospodarcze rozwijane tej osi. Życzę mu aby to sie ziściło zanim domono znów się rozsypie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ha! Ha! Nie pomślalem o takim aspekcie naszej dyskusji, trafił Pan w dziesiątkę. Ale chyba wielożeństwo nie jest prawnie dopuszczalne w krajach europejskich choć arabscy szejkowie maja prawo wynajmować cale hotele w krajach UE?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.