Facebook Google+ Twitter

Czy Kluby „Gazety Polskiej” odbiorą zaprzańcom Polskę?

Jak donoszą jaskółki, Kluby „Gazety Polskiej” zamierzają przyłączyć się do marszu protestacyjnego, który ma odbyć się 14 września bieżącego roku w Warszawie.

Przypominam, że tego dnia NSZZ „Solidarność” organizuje w stolicy marsz pod hasłem „Dość lekceważenia społeczeństwa”.
Jednak uczestnicy tego wydarzenia, skupieni pod szyldem „Gazety Polskiej”, dopiero na Placu Trzech Krzyży zamierzają dołączyć do NSZZ „Solidarność”. Jaskółki informują, iż w ten sposób owe środowiska zamierzają uniknąć spotkania z OPZZ-em, biorącym udział w marszu związkowców. Przedstawiciele „Gazety Polskiej” i jej Klubów planują uformować własny sektor i wraz ze związkowcami z „Solidarności” przejść Nowym Światem przez Krakowskie Przedmieście do Placu Zamkowego. Tam planowane jest przemówienie redaktora Tomasza Sakiewicza, który - jak donoszą jaskółki - będzie przemawiał w imieniu całego środowiska. Jednocześnie jaskółki zwracają uwagę, iż w sektorze „Gazety Polskiej” pójdą także przedstawiciele Solidarnych 2010 i innych organizacji „patriotyczno-niepodległościowych”. Kluby „Gazety Polskiej” zapraszają do swojego sektora tych wszystkich, którzy nie chcą iść wspólnie z OPZZ-em. Apelują również do swoich członków i sympatyków o maksymalną mobilizację tego dnia, by pokazać siłę i znaczenie Klubów „Gazety Polskiej”.
Jaskółki informują również, iż w korespondencji elektronicznej rozsyłanej do swoich członków i sympatyków, Kluby „Gazety Polskiej” występują z apelem o następującej treści: „Odbierzmy tym zaprzańcom Polskę”.
Nic dodać, nic ująć. Po prostu brak słów.

***

Nieopublikowane w serwisie Wiadomości24 teksty publicystyczne mojego autorstwa, znajdą Państwo na moim blogu, pod adresem http://www.zbigniew-stefanik.blog.pl/ oraz na portalu Salon24, na stronie http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/. Serdecznie zapraszam do ich lektury i merytorycznej dyskusji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Było wiadomo ,że PiS się wycofa z marszu i wyśle swoje " zbrojne ramię " czyli kluby gazetki niepolskiej . Są wszędzie i zawsze robią zadymy . Czysta polityka a nie obrona pracowników.
Panie Kaczyński , ma pan złych doradców . Takie metody nie prowadzą do sukcesu wyborczego. Dwa lata przed wyborami to falstart .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.