Facebook Google+ Twitter

Czy koncert Madonny się odbędzie?

Live Nation, organizator koncertu Madonny ma jeszcze tylko 2 dni na dostarczenie niezbędnych dokumentów potrzebnych straży pożarnej - donosi portal Gazeta.pl.

Madonna / Fot. PAPWspomniane dokumenty są niezbędne do wydania zgody na koncert amerykańskiej artystki przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Warszawy. Jak podaje portal, swych zastrzeżeń nie zgłosiły policja, Sanepid oraz służby medyczne.

Straż pożarna zgłosiła swoje zastrzeżenia do częsci dokumentów w języku angielskim. Dotyczyło to tak istotnych kwestii jak projektów budwalnych sceny czy dróg ewakuacyjnych, stołeczne władze nie chcą powtórki katastrofy z Francji.

Jak wynika z informacji, podanych przez portal Gazeta.pl w sprawie koncertu interweniowiać miała nawet ambasada USA, co znalazło swe nieoficjalne potwierdzenie w stołecznym ratuszu. Organizatorzy koncertu uspokajają jednak i twierdzą, że zdążą ze wszystkimi formalnościami na czas. Również druga strona, czyli warszawski ratusz twierdzi, że zależy mu, by koncert się odbył.
W związku z organizowanym koncertem rozlegają się głosy protestu ze strony środowisk prawicowo-katolickich. Jego termin pokrywa się bowiem ze świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Również jutro będzie miało miejsce spotkanie straży pożarnej z organizatorami, czyli Live Nation.

Źródło: Gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Biurokracja i polityka - właściwie wychodzi na jedno. A tekst do małej poprawki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moim zdaniem to bardiej polityka niż biurokracja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.