Facebook Google+ Twitter

Czy koniec świata nastąpi 21 grudnia 2012?

Na portalu Yahoo pojawił się trailer nowej superprodukcji - 2012 - w reżyserii Rolanda Emmericha. Film opowiada o końcu świata, który według Majów ma nastąpić 21 grudnia 2012 roku.

 / Fot. Logo2012 ma trafić do kin 13 listopada 2009. W najnowszym filmie Emmericha główne role zagrają m.in John Cusack, Danny Glover, Oliver Platt.

Trailer można znaleźć tutaj:
Yahoo

Zapowiada się bardzo wysokobudżetowe kino katastroficzne wypchane po brzegi efektami specjalnymi. Film będzie opowiadać o rzekomym końcu świata, który ma nastąpić w 2012. Dokładnie chodzi o dzień 21 grudnia, ponieważ taką datę podaje kalendarz Majów.

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że ze zwykłego przesądu, przez niektórych określanego mianem teorii spisku, powstanie widowiskowy film, dzięki któremu miło spędzimy czas w kinie, przegryzając w międzyczasie popcorn.

Więcej informacji na temat samego filmu pojawi się niedługo na oficjalnej stronie internetowej:
2012

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Wszystkim czytelnikom tego artykułu polecam wysłuchanie audycji z archiwum radia Tok FM - "Koniec świata za trzy lata!": http://www.tok.fm/TOKFM/0,91172.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odkąd ludzkość umie czytać i pisać tworzy i pisze oraz przekazuje różne wizje i te mniej i bardziej rozsądne , mniemam że pomimo tego iż nie należę do tych "wiedzących wszystko" jestem pewien że koniec tegoż naszego świata to bardzo daleka przyszłość co nie oznacza że my znikniemy a świat i tak będzie i to jest pewne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku oczywiście że pole magnetyczne ziemi jest zmienne. To nie ulega wątpliwości. Ale do zamiany biegunów magnetycznych nie dochodzi co dziesięć lat. Człowiek nigdy takiego zjawiska nie obserował i nie badał w swojej historii. I jak pisałem opinie są sprzeczne jeśli chodzi o skutki jakie niesie przebiegunowanie, a nie co do tego czy takie zjawisko w ogóle występuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Iza masz świętą rację... tych końców świata miało być już wiele :) I guzik z tego wszystkiego wyszło :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co do przebiegunowania - opinie nie są "sprzeczne". Po prostu jak ktoś jest niedoukiem i w szkole podstawowej spał lub wagarował zamiast chodzić na fizykę i geografię, to mylą mu się pojęcia bieguna geograficznego i magnetycznego. Zmiana położenia biegunów magnetycznych nie tylko miała wielokrotnie miejsce - trwa cały czas.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sami naukowcy nie wiedzą jakie skutki będzie mieć przebiegunowanie ziemi. Opinie są sprzeczne. Jednak wielkich katastrof i rewelacji z tym związanych radziłbym się nie spodziewać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.06.2009 15:57

Małgosiu, budujemy zatem Arkę II.... :-))) Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

już mi sie podoba ten film :) fajnie żyrafe transportują ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uwierzę, jeśli spełnią się jakieś przepowiednie na ten rok (obecny), związany z dużą wodą, czyli jakby zalanie dużego obszaru jakiegoś kontynentu... ??
Coś jest w tych całych przepowiedniach, ale aż strach myśleć.
Nostradamus przepowiedział, że Środkowa Europa ma ocaleć, czyli my - Polska :D to dobry argument za pozostaniem w kraju ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.06.2009 15:28

A to nie przesąd... Nie tylko kalendarz Majów kończy się na dacie grudzień 2012 rok, ale także Azteków, Egipcjan a nawet słynne przepowiednie Nostrademusa... Coś w tym jest na rzeczy... Albo przebiegunowanie Ziemi, albo Euro w Polsce i na Ukrainie... :-) Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.