Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32294 miejsce

Czy Kononowicz znęcał się nad swą matką?

Białostocka prokuratura bada, czy niedawna gwiazda mediów, idol producentów swetrów i niedoszły prezydent Białegostoku - Krzysztof Kononowicz - dopuszczał się aktów przemocy na swej matce - podaje na swej stronie internetowej białostocka rozgłośnia Polskiego Radia.

fragment materiału wyborczegoZ zamieszczonego tam fragmentu radiowego reportażu wynika, że niektórzy jego sąsiedzi oskarżają Kononowicza nie tylko o pastwienie się nad matką, ale wręcz o seksualną przemoc wobec niej. Nie brak relacji, stwierdzajacych, że matka kandydata na prezydenta Białegostoku niejednokrotnie ratowałą się ucieczką nawet w środku nocy, próbując szukać ratunku w pobliskich domach.

Jak stwierdza Polskie Radio Białystok, powołując się na słowa Anny Giedryś z prokuratury rejonowej, prokuratura spodziewa się pierwszych wyników swego postępowania nie wcześniej niż za dwa miesiące.

Wszystkiemu zaprzeczają członkowie komitetu Podlasie XXI wieku, który wylansował Krzysztofa Kononowicza na gwiazdę mediów podczas niedawnych wyborów samorządowych. – Atak jest zaplanowaną akcją mediów, które straciły już resztki przyzwoitości. Oszczerstwa pod adresem Krzysztofa Kononowicza rozsiewane są przez osoby "anonimowe" o wątpliwej reputacji, które wcześniej weszły w konflikt z prawem – piszą w oświadczeniu przesłanym redakcji Wiadomości24.pl.
– W okresie, o którym mówią rodzina Kononowiczów znajdowała się pod stałą opieką księdza i jego matki z parafii NMP z Guadalupe w Białymstoku – czytamy dalej.

Pod oświadczeniem podpisali się m.in. Adam Czeczetkowicz, Marek Czarniawski, Andrzej Pochylski i... Leszek Bubel (były kandydat na prezydenta Polski).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.