Facebook Google+ Twitter

Czy Kora powinna być skazana za 3 gramy marihuany? [Wideo]

Współautorzy: Malgorzata Wyszkowska

Za nami już 10 odcinków sondy ulicznej. W kolejnym odcinku reporterzy Wiadomości24.pl zapytali warszawiaków, czy Olga J. powinna być skazana za posiadanie 0,003 kg marihuany. Zapraszamy do oglądania!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Rafał
  • Rafał
  • 03.09.2012 22:35

Dlaczego nie słyszymy że mąż po zapaleniu marychy tłucze żonę i dzieci? słyszymy tylko że jakiś słaby śmieć okłada żonę i dzieci bo się nawalił wódą bo jest tak słaby nie potrafi pić a jeśli potrafi to jest tak słaby że musi być by światu prawić swoje racje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kowalska
  • Kowalska
  • 27.08.2012 20:19

Zamknijcie sklepy z alkoholem,bo cierpią rodziną i dzieci to jest tragedia Fakt, że nie dość że jest dozwolony,bo Państwo zarabia na tym i dlatego Polska rodzina z nędzy się stacza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kowalska
  • Kowalska
  • 27.08.2012 20:16

PRZESADA TA nie tylko powinna dotyczyć kory ,jak ktoś jest chory to wysyła się go na leczenie a nie wymierza sądy i kary ludzie co Wy robicie ,uzaleznienie jest bardzo cięższką chorobą pomożcie wszystkim uzależnionym niech się leczą

Komentarz został ukrytyrozwiń
Na chu.mi kot
  • Na chu.mi kot
  • 23.08.2012 21:57

Grzesiu Wink już się wysilaj ,nie przebieraj nóżkami -rypnij działkę i do łóżeczka(jesteś już stary nic się nie stanie jak wywiniesz),ale młodych zostaw bez swojej edukacji ,bo może się zdarzyć że wyedukowany przez ciebie ćpun odpłaci ci za twoją dla niego przysługę,za zmarnowane życie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

A już największymi hipokrytami są Amerykanie, którzy sprzedawali amfetaminę normalnie w aptekach jako lek przeciwko zmęczeniu i stanom lękowym. Wyposażali też w nią swoje wojsko i do tej pory to robią - np dostają ją piloci spędzający dobę w odrzutowcach w powietrzu żeby nie zasypiali. Jednocześnie oficjalnie środek jest zakazany, więc mafie robią na nim kokosowe interesy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Robert Ramark Dzisiaj 17:25
Panie Robercie, gdyby Pan śledził wszystkie moje komentarze i to, co w artykułach piszę o alkoholu, nie wykazałby Pan tego zdziwienia. W kwestii alkoholu mam zdanie nieprzejednane poparte wiedzą teoretyczną i praktyczną (dyżury w Izbie wytrzeźwień 2 lata "za komuny"). Traktuję go tak samo, jak narkotyki. Nigdy nie zaakceptuję hipokryzji w traktowaniu tych uzależniaczy! Albo całkowite przyzwolenie dla narkotyków, albo jednakowe traktowanie wszystkich uzależniaczy. Opcji pośrednich tutaj być nie może. Jeżeli jest, a przecież wiemy, że tak jest - nie szanuję tego prawa, bo jest ono dla mnie obce i niezrozumiałe, przeżarte głęboką hipokryzją.
Powiem jeszcze więcej - papierosy traktuję podobnie. Ludzie, tak czy siak, będą te rozweselacze przyjmować i penalizacja nie rozwiąże tych spraw, a nakręca tylko spiralę "biznesu" w tej branży. Na całym świecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 23.08.2012 18:43

Powinna być skazana na 3 lata ,bez zawieszenia .Kora jest osobą publiczną i działania jej propagują ćpanie wśród młodych ludzi -to jest strata niewyobrażalna .

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Robert Ramark alkohol to narkotyk tyle że w płynie. Jest bardziej szkodliwy niż marihuana. - W przeciwieństwie do niej wzmaga w ludziach agresję i obniża samokrytycyzm, jest dużo bardziej uzależniający i wpływa bardziej destrukcyjnie na organizm. Fakt, że nie dość że jest dozwolony to jeszcze państwo zarabia na nim mnóstwo gotówki jest totalną hipokryzją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Marek Chorążewicz- spożywanie, posiadanie alkoholu nie jest karane więc dlaczego Pan robi tu jakieś asocjacje z narkotykami. W kwestii narkotyków są odpowiednie paragrafy i tyle. Czy Pan aby nie wziął się na lep sztuczki PR '' 3 gramy''? To brzmi tak niewinnie co to są trzy gramy? Nic, zero nul? Idąc tym tokiem rozumowania ja też zapytam dlaczego karac za zabicie z wiatrówki to tylko śrut tylko 4mm. To krążenie panie Marku w oparach absurdu. Ja też nie chcę widzieć Kory za kratami podobnie jak pijanych rowerzystów, nie płacących alimenty itp. To kosztuje znacznie drożej niż korzyść Państwa i społeczeństwa. Pozdrawiam/ Kora niech dostanie zawiasy i już/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że nie - odpowiedź krótka i konkretna na zadane pytanie w tytule.
Uzasadnienie. Obowiązujące prawo jest głupie i to jest największy argument. Prawnicy i wszyscy inni ich popierający robią wodę z mózgu innym ludziom wciskając im do głów zasadę "dura lex, sed lex" (twarde prawo, ale prawo). I to ma być nadrzędną zasadą dla prawa?
Mogło by tak być, pod warunkiem, że ta zasada obowiązywałaby wszędzie i zawsze. Bezwzględnie! Ale ponieważ tak na świecie nie jest, więc ta zasada dla mnie nie jest wystarczająca, aby ukarać Korę. Co, tylko ona w tym kraju używa marihuany? A dlaczego nie karać za posiadanie innego uzależniacza, np. alkoholu? Organizatorów wesel należałoby posadzić w więzieniach do końca ich dni... tyle gorzały mają... Świat absurdu, to nasza codzienność.

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.