Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

774 miejsce

Czy kostka do gry może mieć siedem oczek na ściance? (zagadka)

Prezentowana łamigłówka została stworzona przez speców od gier hazardowych z Casumo. Rzecz narusza utrwalone powszechnie prawdy i dezorientuje wyobrażeniem tradycyjnej kości do gry z nadliczbowym oczkiem. Znajdziesz ją?

Greg Tatton-Brown, rzecznik Casumo zachęca aby poćwiczyć spostrzegawczość, nim natkniemy się na ustawioną grę: "Preparowanie kości jest jednym z najdawniejszych sposobów oszustwa i prawie tak stare jak sama gra".

Zagadka: znajdź kostkę z dodatkowym siódmym oczkiem. http://shootingparrots.co.uk/2017/03/26/sunday-round-up-59/ / Fot. SWNS/Shooting ParrotsW tym przypadku fałsz jest przyodziany w subtelne szaty iluzji optycznej i stara się obrócić rzeczywistość w dowcip na pograniczu paradoksu i surrealizmu.

Tylko jedna kostka z całego mnóstwa nieomal wysypujących się z obrazka, posiada siódme oczko. "Intruz" jest dobrze ukryty, ale z pewnością dasz radę go znaleźć.


Jeżeli poszukiwana kostka nadal wymyka się twojej percepcji, zamierzasz zniszczyć komputer lub porąbać lodówkę, odetchnij głęboko i przekonaj się, że było to naprawdę trudne zadanie → ROZWIĄZANIE


źródło: SWNS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.