Facebook Google+ Twitter

Czy Kubica powinien zmienić team?

Jedni się cieszą, inni są zawiedzeni. Robert Kubica, niestety, nie obronił podium. O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TV Po długim okresie Małyszomanii w Polsce zapanowała nowa mania. Na Roberta Kubicę. Odkąd zaczął odnosić sukcesy w wyścigach Formuły 1, wielu Polaków ogląda transmisje wyścigów z jego udziałem a młodzi ludzie zapisują się do szkółek gokartowych.

"Przegląd Sportowy" napisał, że trudno oprzeć się wrażeniu, że w ostatnim wyścigu sezonu zespół BMW Sauber zrobił wszystko, by tylko Kubica nie obronił trzeciej lokaty. Jednak czy BMW posunęłoby się do takiej manipulacji? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Marek Perczak, dziennikarz motoryzacyjny.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć m.in. sondę. Pytaliśmy mieszkańców o to czy wiedzą kim jest Robert Kubica.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Jolanta Kolano.

"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV. Powtórka programu od poniedziałku do piątku o 10.00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.