Facebook Google+ Twitter

Czy #kurt_rolson zje Elliminati ?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-20 00:06

Zapowiedź nadchodzącej płyty Tedego - #kurt_rolson.

Elliminati tak na prawdę nie zeszło jeszcze ze sceny a zapowiedziany jest już nowy album Warszawskiego rapera. Czy kolejna produkcja będzie tak samo dobra ? A może zdoła przyćmić ten sukces ?

Po kilku latach słabnącej raczej popularności tdf'a(na co miedzy innymi przyczynił się beef z Peją) powrócił On w zeszłym roku w wielkim stylu. Sam po premierze mówił o swojej produkcji jak o pierwszej legalnej a o pozostałych jak demówkach.

Postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko a wiadomo, że apatyt rośnie w miarę jedzenia. Czy nowym krążkiem zaspokoi bardzo wysokie oczekiwania fanów ?

Wszystko wskazuje na to że tak. Już po ukazaniu się pierwszego kawałka "#feat" Tede bardzo pozytywnie zaskoczył. Kolejne single(#gimb_money, #john_rambo) tylko potwierdzają opinie, że to będzie na prawdę konkretna produkcja.

Po opublikowanym przez rapera zdjęciu na instagramie wynika, że powstało już sporo materiału. Możemy poznać część tytułów i dowiedzieć się, że gościnnie pojawi się Abel.

Jako ciekawostkę można dodać, że prawdopodobnie w książeczce - po raz pierwszy od czasu "S.P.O.R.T." znajdą się teksty do wszystkich utworów.

Już za dwa miesiące będziecie mogli sobie sami odpowiedzieć na pytanie postawione w tytule, gdyż wydawnictwo ukaże się w sklepach 23 maja.
(Bartek Zając)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.