Facebook Google+ Twitter

Czy Leszek Miller zakpił na Twitterze z prezydenta Komorowskiego?

W 31. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, Leszek Miller na swoim Twitterze napisał: "Według Komorowskiego szczekały na niego psy, a zomowcy mieli groźne miny. Co za koszmar!". Czy chciał zakpić z prezydenta?

 / Fot. PAP/Tomasz GzellW 31. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego prezydent Bronisław Komorowski pojechał do aresztu na Białołęce, gdzie w stanie wojennym był internowany. Został aresztowany 12 grudnia 1981 roku na komendzie na Mokotowie. O świcie przewieziono go do aresztu na Białołęce. Prezydent Komorowski przebywał w niewoli do 1982 roku.

Po odwiedzeniu aresztu, Komorowski spotkał się z tamtejszymi licealistami. Opowiadał im, że nie było łatwo, a najbardziej bał się o swoją rodzinę, bo nie wiedział co się z nią dzieje. Gdy był internowany, nie otrzymywał żadnych wiadomości.

Tuż po wystąpieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego na warszawskiej Białołęce, Leszek Miller napisał na swoim Twitterze: "Według Komorowskiego w Białołęce szczekały na niego psy, a zomowcy mieli groźne miny. Co za koszmar!". Wielu internautów wpis ten oburzył, jeden z nich napisał "Panie premierze ja tam byłem, wiem jak to wyglądało i czego można było się obawiać. Kpiny Pana to wyjątkowe paskudztwo!!". Zdania jednak są podzielone, osoba pod nickiem:@ FreusetteK stanęła w obronie byłego premiera: "Oj, nie, Panie Waldemarze. Ma Pan w dorobku dużo większe paskudztwa".

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mam w domu bibułę która przedstawia głowę Millera oplecioną pajęczyną
podpis " czerwona pajęczyna " . Cóż ten człowiek mógł napisać jak był postacią ważną w PZPR ? Wstyd mu teraz . ?
Raptem się zrobił demokratą ? Hipokryta .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.