Facebook Google+ Twitter

Czy Łyżwiński zostanie posłem w nowym Sejmie?

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-09-10 12:11

Możliwe, że Stanisław Łyżwiński, przebywający w łódzkim areszcie w związku z tzw. seksaferą, będzie kandydatem Samoobrony do Sejmu.

Stanisław Łyżwiński. / Fot. Dziennik ŁódzkiNie wykluczył tego przewodniczący partii, Andrzej Lepper, który przyjechał wczoraj do Łodzi. - Zaczekajmy z tą sprawą, listy kandydatów można rejestrować do 26 września, a proces apelacyjny posła Łyżwińskiego odbędzie się w środę. Nie chcę tego rozwijać, ale jak mi mówili prawnicy - gdyby wziąć dokumenty w związku z tą sprawą i wycisnąć, to tam nic nie ma - stwierdził na konferencji prasowej Andrzej Lepper pytany, czy Łyżwiński może znaleźć się na listach Samoobrony.

Wstępne wersje list, ułożone przez lokalnych działaczy, mają być w środę przekazane do zatwierdzenia do centrali partii. W Łodzi numerem 1 będzie zapewne Paweł Frankowski, szef partii w mieście.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.09.2007 15:04

Kandydatem na Posła może być każdy obywatel Rzeczpospolitej spełniający wymagania określone przepisami więc to od wyborców zależy czy kandydat Posłem zostanie po poznaniu jego przeszłości i umiejętności oraz wykształcenia dlatego powinniśmy zaprzestać wyciągać z czyjejś biografii tego co najgorsze naszym zdaniem w życiorysie kandydata a dyskutować o tym czy się on nadaje na stanowisko, na które chce kandydować gdyż może się okazać, że kandydat, który coś nabroił w przeszłości jest najlepszym kandydatem na to stanowisko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.