Facebook Google+ Twitter

Czy Macierewicz zdradzi Kaczyńskiego?

"Jedynym expose po 1989 roku, które warto odnotować, jest expose premiera Jana Olszewskiego" - powiedział Antoni Macierewicz. Czy celowo pominął wypowiedź programową szefa PiS, Jarosława Kaczyńskiego?

"Ziobryści" zostali ostatecznie wykluczeni z Prawa i Sprawiedliwości. Cały czas jednak są sercem po stronie PiS i apelują o przeprowadzenie reform.

Choć Jacek Kurski zarzeka się, że nie będzie krytykował Kaczyńskiego w TVN, to dodaje jednak, że PiS przegrał szóste wybory z rzędu i odpowiedzialność za to ponoszą władze partii (czyt. Jarosław Kaczyński). Strateg "Solidarnej Polski" zapewnia, iż nowy klub będzie się rozrastał.

Czy dołączy do nich Antoni Macierewicz? Były likwidator WSI, komentując expose premiera powiedział, że tylko wypowiedź programowa premiera Jana Olszewskiego była godna uwagi. Tym samym, polityk delikatnie skrytykował Jarosława Kaczyńskiego. Czy zapomniał o expose szefa PiS? Czy jest to gra, której celem jest opuszczenie szeregów środowiska Kaczyńskiego? Antoni Macierewicz reprezentował w PiS najbardziej prawicowe skrzydło, do którego należeli członkowie nowego klubu "Solidarna Polska".

http://szklokontaktowe.tvn24.pl/15796,3,Bylo-lepiej,wiadomosc.html

Źródło : TVN24Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jonek
  • Jonek
  • 22.11.2011 11:13

Ulga dla PIS - tak można okreslić ewentualną zapowiedź przejścia Maciarewicza do Polski Solidarnej. To moze byc niebezpieczne dla zwolenników Platformy, bo po odejsciu Maciarewicza PIS nabrałby duzo korzystniejszego oblicza. Odszedł już Kurski, Kempa jeszcze z PIS powinien odejść Brudziński, Błaszczyk i Hofman a wtedy, no, no PIS pójdzie w górę to pewne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
czytacz
  • czytacz
  • 21.11.2011 18:48

Marnie to pisanie wychodzi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.