Facebook Google+ Twitter

Czy Malwina Kusior zdominuje muzycznie nadchodzący rok?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-01 20:28

Zadebiutowała w Teatrze Muzycznym Roma w 2005 r. w musicalu „Taniec wampirów” Romana Polańskiego, grając rolę Sary. Obecnie możemy oglądać Malwinę w „Les miserables”, gdzie wciela się w rolę młodziutkiej Eponine.

Kiedyś delikatna dziewczyna, urzekająca swoim głosem samego Romana Polańskiego, dziś świadoma siebie młoda kobieta, która wie czego chce i jak sama mówi o sobie, nikt jej nie przeszkodzi w spełnieniu swoich marzeń. Jedno z nich już realizuje. Malwina przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu, na którym znajdą się utwory z pogranicza rocka, popu i r&b.

Brzmi banalnie, ale jak sama zainteresowana mówi, rzeczy proste są najpiękniejsze. Płyta ta jest różna pod względem stylistycznym, dlatego, że odzwierciedla prawdziwe stany emocjonalne kobiety. „Jesteśmy tak różnorodne i to jest fantastyczne. Szkoda byłoby ograniczać swój potencjał. Dlatego stworzyliśmy album, który jest moim odbiciem lustrzanym. Pełno na nim rozterek i niepewności młodej kobiety, które charakteryzują mocne rockowe gitary, optymizmu i zabawy podanych przez współczesne komputerowe brzmienia, tęsknoty i miłości wywołanych przez piękne aranże samego fortepianu.” – mówi Malwina.

Nic dodać, nic ująć… Jeśli jeszcze nie zachęciliśmy Was do sięgnięcia po płytę, to z pewnością przyciągnie Waszą uwagę sama Malwina, swoją naturalnością, spontanicznością, a przede wszystkim mocnym, czterooktawowym głosem i … pięknem samym w sobie.


(Marta Poszepczynska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.