Facebook Google+ Twitter

Czy Małysz spełni marzenia?

Dzisiaj o 19 czasu polskiego skoczkowie będą rywalizować w Whistler o medale w skokach narciarskich na obiekcie normalnym o wielkości HS 105. Jednym z głównych faworytów jest Adam Małysz.

 / Fot. Marta Pietrewicz /PAPDzisiejszy konkurs zapowiada się pasjonująco i to z kilku względów. Po pierwsze w konkursie zobaczymy wszystkich czterech Polaków. Wczorajsze kwalifikacje wlały optymizm w serca kibiców. Nasi zawodnicy skakali ładnie i daleko. Trener kadry, Łukasz Kruczek nie ukrywa, że liczy, iż w drugiej serii znajdzie się cała nasza czwórka. Po drugie, nigdy wcześniej nie było tylu kandydatów do medali. Mniejszy obiekt powoduje, że cała czołówka skacze na bardzo zbliżonym poziomie, a o końcowej kolejności może zadecydować najmniejszy nawet detal.

Najważniejszym argumentem elektryzującym wszystkich kibiców w kraju nad Wisłą jest postać Adama Małysza. Od dawna wiadomo było, że złoty medal olimpijski to wielkie marzenie naszego orła. Po wszystkich treningach i wczorajszych kwalifikacjach Małysz uznawany jest za jednego z głównych faworytów, co potwierdzają nawet wywiady jakich udziela polski mistrz.

Nie pozostaje nic innego jak zasiąść przed telewizorami w licznym gronie i trzymać kciuki za Adama Małysza. Jemu to złoto należy się jak nikomu innemu!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Bedzie złoty medal na igrzyskach!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Leć, Adaś leć. Życzę Tobie obyś pokonał dziś wszystkich rywali i zdobył upragniony medal. Do boju, do boju!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poczekamy, zobaczymy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.