Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21256 miejsce

Czy marketing sieciowy to biznes XXI wieku?

W marketingu sieciowym bardzo łatwo możesz stać się inwestorem i zbudować swoją bezpieczną i stabilną przyszłość finansową. Jest to chyba jedyny biznes, gdzie możesz zarabiać i uczyć się: jak powiększać swoje aktywa po prostu to robiąc.

Marketing sieciowy nazywany jest biznesem XXI wieku. Jest to biznes relacji międzyludzkich, które pomagają w promowaniu produktów.

Dzięki marketingowi sieciowemu masz możliwość rozwoju osobistego oraz możliwość stania się przedsiębiorcą czy pracownikiem własnego e-biznesu, który opiera się głównie na relacjach międzyludzkich.

Dlaczego nie warto prowadzić tradycyjnego modelu biznesu?

W tradycyjnym biznesie potrzebujesz zwykle sporego nakładu gotówki na start oraz późniejsze utrzymanie swojej działalności. Musisz przede wszystkim: utrzymać lokal, zakupić potrzebny sprzęt, zapłacić podatki, ponieść koszty pracowników… Statystyki jasno pokazują – 90% przedsiębiorstw upada w 5 pierwszych latach działalności. Głównym powodem jest to, że większość osób nie ma wystarczającej odporności psychicznej by to wszystko udźwignąć.

Franczyza to także ogromne koszty. Na początek musisz wydać spore pieniądze, by być partnerem uznanej marki. Do tego dochodzą jeszcze koszty miesięczne, opłaty w związku z umową. Zwykle bardzo ciężko jest osiągnąć przychód pasywny z tradycyjnego biznesu, ponieważ nieustannie musisz się nim zajmować i do niego dokładać. Zawsze istnieje również ryzyko, że Twój biznes zwyczajnie – nie wypali.

Czy praca na etacie jest dobra?

Praca na etacie to również nie najlepsze rozwiązanie. Nigdy nie wiesz, kiedy Twój szef przekaże Ci wypowiedzenie, czy wynagrodzenie nie zmieni swojej wartości oraz jak długo wytrzymasz bez rozwoju osobistego na jednym stanowisku. Zastanów się teraz.

Jakie możliwości daje Ci marketing sieciowy?

W marketingu sieciowym rozpoczęcie działalności nie ciągnie za sobą praktycznie żadnych kosztów oprócz tych, które już i tak ponosisz w życiu codziennym. Podjęcie współpracy z firmą nie obliguje Cię nawet do zakładania własnej firmy. Bieżące koszty działalności są bardzo niskie. Jest to typowy biznes, który możesz prowadzić w domu. Pracujesz w dowolnych godzinach, samodzielnie dysponujesz swoim czasem, możesz również potraktować to jako pracę dodatkową, do momentu aż nie osiągniesz satysfakcjonujących dochodów. Szkolenia są w dużej mierze darmowe i w formie internetowej – nie musisz wyjeżdżać w świat, by podnosić swoje kompetencje. Masz realny wpływ na wysokość swoich dochodów, pracujesz z kim chcesz i kiedy chcesz. Chyba już rozumiesz, dlaczego marketing internetowy jest nazywany biznesem XXI wieku?

Marketing sieciowy nie polega na sprzedawaniu produktów, to polecanie produktów i budowanie sieci dystrybucji, gdzie Twoi partnerzy sami używają tych produktów, kupując bezpośrednio od firmy i polecając je innym.

W ten oto prosty sposób tworzysz swoją sieć w kraju i za granicą. Powstaje Twój dochód pasywny a firma płaci Ci za obroty Twojej grupy, którą stworzyłeś. Dodatkową korzyścią jest poczucie satysfakcji z sukcesu swojego i swoich współpracowników. Stajesz się liderem dla swojej grupy i swoich współpracowników.

Jaka jest największa moc marketingu sieciowego?

Wykorzystywanie potęgi reklamy szeptanej oraz relacji osobistych do budowania dużej sieci. Pokazując ten biznes zaledwie 5 osobom w swoim otoczeniu, ucząc ich tego samego, możesz stworzyć biznes liczący ponad 600 osób! Z każdym dniem Twoja struktura rośnie i dołączają kolejni współpracownicy. To dźwignia, dzięki której tworzysz swój pasywny dochód.

Jednak myślę, że najważniejszą kwestią marketingu sieciowego jest rozwój osobisty. Marketing sieciowy uczy ludzi jak pokonywać własne słabości, swój strach przed odmową, uczy wytrwałości, wstawania po porażce i nie poddawania się pomimo trudności. Prawdopodobnie dzięki zaangażowaniu w marketing sieciowy Twoje nastawienie zmieni się i obierze kurs na SUKCES. Twój wygląd, sposób bycia – poprawi się. Dodatkowo zdobędziesz tak bardzo oczekiwane przez nas dzisiaj umiejętności pracy z ludźmi, zarządzania sobą w czasie i wyznaczania celów.

W marketingu sieciowym bardzo łatwo możesz stać się inwestorem i zbudować swoją bezpieczną i stabilną przyszłość finansową. Jest to chyba jedyny biznes, gdzie możesz zarabiać i uczyć się: jak powiększać swoje aktywa po prostu to robiąc! Uczysz się poprzez pracę i rozwijasz cechy, które są Ci potrzebne do osiągnięcia sukcesu.

Awans na wyższe stanowiska jest tak samo dostępny dla każdej osoby w Twojej strukturze. Każdy może awansować na stanowisko, które mu odpowiada. Co więcej – im więcej osób w Twojej grupie awansuje, tym więcej zarabiasz Ty jako ich sponsor! Jednocześnie Twoje zarobki zależą od Twojej pracy, możesz zarabiać więcej niż osoba, która pokazała Ci ten biznes. Właściwie to Twoje zarobki są nieograniczone.

Ta praca daje wolność podejmowania decyzji z kim chcesz współpracować, możliwość decydowania o swoim czasie i życiu.

Przebywanie z ludźmi podobnymi do Ciebie, chcącymi się rozwijać, kierującymi się tymi samymi wartościami jest bardzo rozwijające. Ten model biznesu jest polecany przez najbogatszych biznesmenów na świecie. Robert Kiyosaki, multimilioner, inwestor, biznesmen i autor ponad 16 książek powiedział:

„Marketing sieciowy nie tylko zapewnia wspaniałą edukację biznesową, ale daje Ci też dostęp do zupełnie nowego świata znajomych – ludzi, którzy idą w biznesie w tym samym kierunku co Ty i kierują się takimi samymi wartościami”.

Sprawdź, czy potrafiłbyś zająć się właśnie taką formą pracy?

BEZPŁATNA APLIKACJA DO TWORZENIA BIZNESU ONLINE

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.