Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11230 miejsce

Czy marzenia rodzeństwa Gilewicz się spełniają?

Trójka rodzeństwa z Oławy trzyma się zawsze razem. Szczerze mówiąc zaimponowali mi swoimi osiągnięciami. Monika wygrała konkurs na sobowtóra znanej aktorki Natalii Oreiro. Jarek i Andrzej są już profesjonalnymi fotografami.

Mała rola w pierwszych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"- w tle Jarosław i Andrzej Gilewicz / Fot. z albumu rodzinnego Jarka i Anrzeja GilewiczPoznałam ich wiele lat temu. Nasze kontakty stały się na tyle bliskie, że zostałam ich "przyszywaną ciocią". Bracia są bliźniakami i na początku nie mogłam rozpoznać, który jest Andrzejem, a który Jarkiem ( gazeta.olawa.pl).

Jarek i Andrzej z Edyta Górniak / Fot. z albumu rodzinnego Jarka i Anrzeja GilewiczPowiadamiali mnie kiedy mam włączyć telewizor, bo wielokrotnie brali udział w różnych programach telewizyjnych. Cieszyłam się, że realizują swoje marzenia i tym samym stali się częścią mojego życia (casting.wroc.pl, fotografiagilewicz.pl). Mają już własne studio fotograficzne.

Andrzej z Moniką / Fot. Jarosław GilewiczJarek nadal statystuje na różnych imprezach medialnych ( pudelek.pl). Andrzej również, ale pasją jednak i miłością jest właśnie fotografia ( pudelek.pl/).

To co mnie w nich urzekło, to właśnie ich przyjaźń. Cała trójka rozumie się bez słów. Piszę o nich ponieważ uważam, że ukryte talenty trzeba promować. Ta trójka w pełni sobie na to zasłużyła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

pigi
  • pigi
  • 17.06.2012 11:55

caly ATM wie, ze panowie sa homoseksualistami :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.04.2010 20:20

Sympatyczna trojka... dobrze,że są ludzie,którzy potrafią uszanować i pokazać czyjeś pasje ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bezapelacyjnie nie Pudelka. Co prawda "cudownymi dziećmi" nie są, ale cieszę sie,że Pani jednak coś zauważyła. Owszem promuję całą trójkę rodzeństwa Gilewicz;)
http://www.fotografiagilewicz.pl/galeriaimage,media.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest promocja Gilewiczów, czy Pudelka? Bo nie wiem, za co sie najpierw łapać - za pismidełko, czy za rodzinne albumy cudownych dzieci?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.