Facebook Google+ Twitter

Czy matka Madzi z Sosnowca nie wróci już do aresztu?

Zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie oraz tworzenie fałszywych dowodów w celu obciążenia niewinnego człowieka. Dlaczego dopiero teraz prokuratura postawiła takie zarzuty matce zmarłej dziewczynki z Sosnowca?

Jak czytamy na portalu Gazeta.pl, prokuratura musiała najpierw umorzyć śledztwo w sprawie rzekomego porwania Madzi oraz uzupełnić materiał dowodowy, aby postawić nowe zarzuty. Kolejne przesłuchanie matki dziecka w charakterze podejrzanej odbyło się dziś w katowickiej prokuraturze.

Wcześniej Katarzyna W. była oskarżana o nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka, jednak po kilku dniach została wypuszczona na wolność. Sędzia uznała bowiem, że wszystkie dowody wskazywały, iż kobieta nie miała na celu zabić swojej córki. Nic też nie wskazywało na to, że była obawa matactwa czy też ucieczki oskarżonej.

Rzeczniczka katowickiej prokuratury poinformowała dziennikarza TVN24, że ze względu na dobro śledztwa nie poinformowała dziennikarzy o stanowisku Katarzyny W. wobec stawianych jej zarzutów. Pewne jest natomiast, że póki co matka zmarłej dziewczynki nie trafi do aresztu.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

h.d.
  • h.d.
  • 21.04.2012 23:49

Jest to na pewno bardzo poważna sprawa ,..Przekaziory wałkowały przez miesiąc! Dlaczego inne poważne sprawy są zamiatane pod dywan,..Mam na myśli zabójstwo E, Wróbla ,..Boli mnie to bardzo ,że nie dochodzi się "prawdy"

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 28.03.2012 17:17

pewnie do więzienia nie wróci ... do wyroku sądu ..bo zarzuty{fałszowanie itp szereg zarzutów}sa cięzkie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.