Facebook Google+ Twitter

Czy Metallica zagra na warszawskim Bemowie podczas wakacji 2010?

Ostatnio wiele mówiło się o możliwym występie zespołu Metallica w Atlas Arena w Łodzi, w marcu 2010. Tymczasem pewien specjalistyczny serwis muzyczny przedstawił wczoraj analizę faktów, z której wynika, że Czwórka z San Francisco nie da koncertu w Łodzi, za to być może pojawi się w Warszawie podczas najbliższych wakacji.

J. Hetfield / Fot. PAPNajważniejszym argumentem, obalającym plotkę o występie w Łodzi, jest wielkość Atlas Arena. Metallica jest od wielu lat jednym z najpopularniejszych zespołów na świecie, jej koncerty zawsze przyciągały tłumy dalece przekraczające pojemność łódzkiego obiektu. Dość przypomnieć, że ostatni występ w Chorzowie został obejrzany przez ok. 60 000 fanów. Gdyby przyjąć scenariusz dotychczasowy, czyli marzec i występ w Łodzi, to musiałoby odbyć się min. 5 koncertów pod rząd, aby myśleć o wyrównaniu poprzednich frekwencji.

Grając w krajach takich jak Polska, Portugalia czy też Rosja, Metallica koncentruje się na jednym dużym występie, po czym zazwyczaj jeszcze tego samego wieczoru odlatuje prywatnym odrzutowcem. Na domiar złego dodajmy, że wczoraj zespół ogłosił, iż w marcu 2010 odwiedzi kraje Ameryki Południowej, dając koncert m.in. w nieodwiedzanej wcześniej Limie. Z ostatnich wypowiedzi perkusisty Larsa Ulricha wynika, że powrót do Europy planowany jest na późniejsze, cieplejsze miesiące.

Serwis DeathMagnetic.pl, wyspecjalizowany w informowaniu o bieżących poczynaniach zespołu, powołał się na zaufane źródło i przedstawił argumenty przemawiające za występem na sprawdzonym już obiekcie jakim jest warszawskie lotnisko Bemowo, miejscu chociażby ostatniego koncertu Madonny. Koncert miałby odbyć się więc na otwartym powietrzu, podczas ciepłej pory roku - wszystko wskazuje na to, że Czwórka z San Francisco odwiedzi nasz kraj w czerwcu lub lipcu.

Więcej na www.DeathMagnetic.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Coldplay, Coldplay, a przede wszystkim ochotę mam na Interpol :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja oprócz zespołu Metallica(wielkich wymiataczy) :) chętnie zobaczyłbym w naszym kraju zespół Coldplay, który ciągle nie może jeszcze do nas trafić :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytałem o tym wczoraj na DeathMagnetic.pl, ale choć autor tekstu napisał, że źródło jest wiarygodne, to nie może podać, skąd pochodzi informacja. Dla mnie zatem to na razie jedna z wielu plotek, acz podsycająca mój głód występu Czterech Jeźdźców w Polsce:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj ja chciałbym jednak w Łodzi :):):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.