Facebook Google+ Twitter

Czy Mikołaj zapuka do drzwi wszyskich dzieci?

W wielu domach rodzice już mają mikołajowe prezenty. Wiele, wiele dzieci pisze listy do Mikołaja z prośbami. Postanowiłam odwiedzić moich małych przyjaciół i zobaczyć, co u nich słychać. Patryk marzy o Tomice.

Dla Piotrusia / Fot. Plakat informacyjnyNiestety, marzenie Patryka nie spełni się, bo mamy nie stać na tak drogi prezent. Mały Piotruś marzy o aucie z przyczepą. Patryk nie napisał jeszcze "Listu do Mikołaja", bo wie, że Mikołaj ma dużo wydatków.

Dzieci z marzeniami. Ich wiara w Mikołaja jest siłą, jaką daje dzieciństwo

Po odwiedzinach u dzieci pomyślałam, że w tym roku nie będę się tak cieszyć, jak w roku poprzednim. Dlaczego? Ponieważ wiele dzieci nie dostanie wymarzonych prezentów.

To nie są wygórowane marzenia. Moi mali przyjaciele nie mają aż tak wielkich potrzeb, bo ich życie nie jest aż tak różowe: wiedzą co to znaczy żyć w rodzinie, gdzie są wieczne troski i rzadko pojawia się uśmiech na twarzy.

Moi mali przyjaciele, to chore dzieci z ubogich rodzin, którym jest naprawdę bardzo, bardzo ciężko. Wpadła mi jedynie myśl do głowy, że poproszę Mikołaja o spełnienie marzeń moich małych przyjaciół. To ich marzenia będą moim prezentem od Mikołaja. Mikołaju piszę do Ciebie list.


Daj Patrykowi wiarę, że mama w przyszłym roku nie będzie płakać z powodu niezapłaconych rachunków, daj przyczepę z autem małemu Piotrusiowi i nadzieję, że warto marzenia pięlegnować i nigdy nie tracić nadziei, że się spełnią.

żródło:
Forum Pomocy Chorym Dzieciom

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.