Facebook Google+ Twitter

Czy Mogielanka pokona Wulkan II Zakrzew?

Już w najbliższy weekend piłkarze Mogielanki Mogielnica zmierzą się na wyjeździe z Wulkanem II Zakrzew. Rozegrają zatem swój ósmy ligowy mecz w rundzie wiosennej sezonu 2011/2012.

Faworytem do zwycięstwa będą podopieczni trenera Arkadiusza Skoniecznego. Pomimo remisu 3:3 z KS-em Błotnica Stara, są oni "na fali" ,bowiem ostatnio ograli 5:0 GKS Chynów. Jeżeli chcą liczyć się nadal w walce o awans do radomskiej ligi okręgowej, muszą pokonać rezerwy Wulkana Zakrzew. Nie będzie to jednak takie proste zadanie. Przeciwnik z pewnością myśli o zmazaniu plamy na honorze, po wpadce w Nowym Mieście. Wówczas Wulkan II uległ miejscowej Pilicy aż 0:6.

W swoim poprzednim meczu Mogielanka nie dała żadnych szans niżej notowanemu GKS-owi Chynów, wygrywając zdecydowanie 5:0. Przed nią jednak najtrudniejsze mecze w rundzie wiosennej. Czy ekipa Skoniecznego nadal będzie zgarniała punkty? Dotychczasowa ilość zdobytych przez nią "oczek" robi ogromne wrażenie. Z pewnością Mogielanka ma nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z rundy jesiennej, kiedy to zaczęła tracić punkty w swoich ostatnich kilku pojedynkach. W weekend dla Mogielanki liczyć się będzie tylko zwycięstwo.

Dodatkowego smaczku rywalizacji doda fakt, że w szeregach Wulkana II znajduje się bramkarz, Damian Kaczor, który w swojej przygodzie z piłką nożną reprezentował barwy Mogielanki. Na boisku z pewnością sentymentów jednak nie będzie. Toczyć się będzie zacięta walka na boisku i z pewnością emocji nie zabraknie.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.