Facebook Google+ Twitter

Czy Mogielanka znajdzie sposób na pokonanie Stolarki?

Już w najbliższy piątek w meczu III ligi mężczyzn Mogielanka Mogielnica zagra na wyjeździe ze Stolarką Wołomin. Będzie to niezwykle ważny pojedynek dla obydwu drużyn.

Piątkowy mecz będzie tym z serii za "sześć punktów". Po jednej stronie siatki staną podopieczni Pawła Pajewskiego, a po drugiej zawodnicy Mariusza Firszta. Mimo wszystko faworytem tego spotkania będą gospodarze. Na ich korzyść przemawia fakt, że zagrają na własnym terenie.

Mogielance zawsze ciężko się grało w Wołominie. Przyjmujący tego zespołu, Rafał Lenart jest jednak dobrej myśli. Liczy on na to, że mogielniczanie powalczą ze Stolarką i wygrają. W rozmowie z nami podkreślił on, że jego drużyna zagra jedynie dla własnej satysfakcji.Mogielanka straciła już dawno szansę na grę w fazie play-off. Teraz musi skupić się na tym, aby się utrzymać w III lidze. Nie będzie jednak to takie proste, gdyż zajmuje ona w tabeli dopiero ósme miejsce. Podopieczni Pawła Pajewskiego nie zamierzają promować klubu, grać dla swojej miejscowości. A wszystko to przez problemy z treningami, których tak naprawdę nie mają.

Mogielanka wiele razy przegrywała ze Stolarką. Tak było choćby w Mogielnicy. W pierwszym starciu tych zespołów lepsi okazali się gracze trenera Firszta, którzy wygrali 3:2. Ostatnio w Memoriale Jerzego Cudnego role się odwróciły i to Mogielanka zwyciężyła. W piątek przyjdzie czas na kolejny bój. Stawką są oczywiście trzy punkty. - Myślę, że przede wszystkim wynik zależał będzie od dyspozycji dnia i ilości błędów własnych - powiedział serwisowi Wiadomości24.pl, Rafał Lenart.

Początek spotkania w piątek w Wołominie o godzinie 20.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.