Facebook Google+ Twitter

Czy "Moon" trafi do polskich kin?

"Moon" - thriller science-fiction w reżyserii Duncana Jones'a (prywatnie syn Davida Bowie) wszedł na ekrany amerykańskich kin 12 czerwca. W roli głównej występuje Sam Rockwell, znany z takich filmów jak "Zielona Mila" lub "Udław się".

Plakat promujący film / Fot. materiały dustrybutoraFilm opowiada historię Sama Bell'a, pracownika firmy Lunar. Bell kończy swój trzyletni pobyt na Księżycu, który poświęcił na mechaniczną pracę oraz nieustanne przemyślenia dotyczące swojego życia. Dwa tygodnie przed jego powrotem na Ziemię na Księżycu zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

Tak w skrócie przedstawia się fabuła filmu, który zrobił furorę na festiwalu w Sundance. Oficjalna premiera filmu w Stanach Zjednoczonych odbyła się 12 czerwca. Film niestety trafił do ograniczonej liczby kin, podzielając tym samym los takich produkcji jak "Nocny Pociąg z Mięsem". Zdecydowanie nie jest to dobre posunięcie ze strony dystrybutora, biorąc pod uwagę fakt iż film został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków oraz publiczność obecną na festiwalowych seansach.

Data premiery "Moon" w Polsce oraz dystrybutor ciągle nie są znani. Pozostaje jedynie czekać z nadzieją. Oczekiwanie można osłodzić sobie tym oto trailerem:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.